3 GB RAM'den 6 GB RAM'e geçmek ne kadar etki eder?

Cihazınız eski, bir termal macun yenilemesi ve temizlik yaparsanız büyük bir performans artışı olur.
W7 yerine W8.1 öneririm. Aralarında bir fark yok W8.1 en azından daha güncel.
LoL için 4G öneriliyor, 6 yaptınığınız zaman drop sebebi sistemin ısınması ya da düşük performans değil ise dropları çözer.

Cihazınız eski, bir termal macun yenilemesi ve temizlik yaparsanız büyük bir performans artışı olur.
Hocam W8.1 denedim. Fakat çok kasıyordu menülerde. W10'dan bile daha çok.
LoL için 4G öneriliyor, 6 yaptınığınız zaman drop sebebi sistemin ısınması ya da düşük performans değil ise dropları çözer.
Ayrıca birşey soracağım. Ben macun yenilemekten korkuyorum hocam :D. Birşeyleri bozarım diye. Bilgisayarcıya götürecek vaktim de yok. Sağlam bir kaynak önerebilir misiniz öğrenebilmem için?

Hocam W8.1 denedim. Fakat çok kasıyordu menülerde. Windows 10'dan bile daha çok.

Hocam kullanmanız adına W7 kurun demedim ben.
Drop azalsa ya da yok olursa RAM'den olduğunu anlayın ve en azından sistemi 2+2 yapın diye söyledim.

Anladım hocam, fakat W7 kullanırsam bir sorun oluşur mu? Çünkü W7 gerçekten daha rahat. Daha hızlı olursa W7 ile kalırım diye düşünüyorum.

Yok hocam yani virus falan bulaştırmadıkça sorun olmaz.

Windows 8.1'i aşırı külüstür bilgisayarlara kurdum, bir sıkıntı da yaşamadım. Menüler falan da yağ gibiydi. Acaba bir yanlış mı yaptınız?
Hocam 1 ay kadar kullandım. Genel olarak kasıyordu nedense. W10'da o kadar kasma yaşamıyorum. Acaba neyi yanlış yapmış olabilirim?
Yok hocam yani virus falan bulaştırmadıkça sorun olmaz.
Zaten virüs sorunum yok. W10'da da deffender'i kapatıyorum ben. Sadece LoL oynuyorum ve google'de geziyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı