3 GB RAM'li sisteme Battle Royale oyunu önerisi

hayır bir de grafik kartı var ve sanırım işlemci var grafik kartı: AMD Radeon HD Graphics

Evet 8-9 yıllık bilgisayar
Zaten işlemci ve ekran kartı olmadan bir bilgisayar çalışmaz. Bu bilgileri belirtmelisiniz.

Sisteminizin çok eski olduğunu tahmin ediyorum. Yine de PUBG Lite'ye bir şans verebilirsiniz:

PUBG Lite'yi kaldırmıyor ise, üstten bakışlı Battle Royale oyununa bakabilirsiniz:

Bu ikisinden başka da düşük sistem isteyen Battle Royale oyunu yok diye biliyorum.

Teşekkürler Ama Başka Battle Royale Oyunu Yok Mu?
Zaten işlemci ve ekran kartı olmadan bir bilgisayar çalışmaz. Bu bilgileri belirtmelisiniz.

Sisteminizin çok eski olduğunu tahmin ediyorum. fakat yine de PUBG Lite'ye bir şans verebilirsiniz:

PUBG Lite'yi kaldırmıyor ise, bu durumda üstten bakışlı Battle Royale oyununa bakabilirsiniz:

Evet ama o 4GB RAM istiyor. Acaba benim bilgisayarda çalışır mı? Ona göre yükleyeceğim

Evet ama o 4GB RAM istiyor. Acaba benim bilgisayarda çalışır mı? Ona göre yükleyeceğim.
Bir bilgisayarın performansı RAM ile ölçülmez. Bu davranış genellikle bilgisayardan pek anlamayan arkadaşlar arasında yaygındır, çünkü RAM sadece bir rakam iken, diğer parçalar biraz bilgi gerektirir. Ekran kartı ve işlemci çok daha önemlidir. RAM gereksinimine değil, işlemci ve ekran kartı gereksinimine bak ve kendi bilgisayarınla karşılaştır.

Sisteminizin çok eski olduğunu tahmin ediyorum. Yine de PUBG Lite'ye bir şans verebilirsiniz:

PUBG Lite'yi kaldırmıyor ise, üstten bakışlı Battle Royale oyununa bakabilirsiniz:

Bu ikisinden başka da düşük sistem isteyen Battle Royale oyunu yok diye biliyorum.
Hayır efendim, Pubg lite bile günümüz şartlarında minimum 4 gb ram istiyor.
Kısacası Arda'nın PC'sinin kaldıracağı bir battle royale oyunu yok.

Geri
Yukarı