3 gündür rüyada gibi hissetmek

23'te yatmayı deneyin bundan sonra.

Genelde gün içi ders bir de 2-3 saat süren yorucu mahalle maçı yaparım eve gelir banyoya girerim bundan 1-2 saat sonra bu durum oluyor.
Yakaza halini bir aratın derim. Aklınıza takılan bir şey mi var? Son zamanlarda stresli misiniz?

Biraz lgsden stresliyim hatta bayağı bir stresliyim.

Genelde gün içi ders bir de 2-3 saat süren yorucu mahalle maçı yaparım eve gelir banyoya girerim bundan 1-2 saat sonra bu durum oluyor.

Biraz lgsden stresliyim hatta bayağı bir stresliyim.
"uyku ve uyanıklık arasındaki hâl" şeklinde tanımlanabilir kısaca... "uykuda mıydım uyanık mıydım bilemiyorum; rüya mı gördüm yoksa?" diyorsanız eğer o tanımlamaya çalıştığınız hâliniz yakaza'ya girer... yakuza ile ilgisi yoktur...

Ekşi sözlükten aldığım yazıyı aynen aktardım.

Ben de şu an rüyada gibi Sosyal'de geziniyorum. Uykunuzu alamamış olabilirsiniz. Vakit geçirmeyi sevdiğiniz şeyleri yapın. Ne kadar sıcak olsa da yürüyüş ve spor gibi aktiviteleri de deneyebilirsiniz.

"uyku ve uyanıklık arasındaki hâl" şeklinde tanımlanabilir kısaca... "uykuda mıydım uyanık mıydım bilemiyorum; rüya mı gördüm yoksa?" diyorsanız eğer o tanımlamaya çalıştığınız hâliniz Yakaza'ya girer... yakuza ile ilgisi yoktur...

Ekşi sözlükten aldığım yazıyı aynen aktardım.

Ve anlamadığım şekilde bu 3 gündür saat 3'te uyanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı