3 gündür yemek yiyemiyorum

Masoncocuk

Centipat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşlar 1 sene önce babamı kaybettim. Ve sevdiğim hoşlandığım kadının başkası ile nişanlandığını gördüm ve o günden beri yemek yiyemiyorum. Geceleri Uyuyamıyorum melisa çayı yapıyorum en fazla 3 saat uyuyabiliyorum. Sürekli sevdiğim kadın ile konuşmak istiyorum ama artık bu imkansız. Babamın yokluğu aşırı hissetmeye başladım sanki içerliyorum gibi. Sigara gün de 2 pakete çıktı. İçim de garip bir his var ve bundan kurtulamıyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sigarayı bırak. Bildiğin piknik alanlarına gidip dolaş, bir şeyler atıştır. Sadece ortamın sesini ve manzaranın keyfini çıkartmaya çalış. Film izle, Discord gibi platformlardan insanlarla sohbet et, oyun oyna. Hayatımı sorguladığımda serin bir gecede, mahallede dolaşmak veya bisiklet sürmek kafamı dinlememe yardımcı oluyor, tavsiye ederim. Sigara içmek istediğinde kendine kötü anılarını hatırlat ve bırakırsan daha iyi bir yaşam süreceğini düşün. Bir uzmandan destek alırsan daha kolay bırakabilirsin ve emin ol daha iyi hissedebilirsin.

Artık oturduğum yerden kalktığım zaman baş dönmesi olmaya başladı. Moralim o kadar bozuk ki bir şey boğazımdan geçmiyor.
Kendinizi iyi hissettirecek hobi tarzı aktivitelerinizi yapmaya çalışın birde düşüncelerinizden biraz uzaklaşın sonuçta sanırım elinizde olmayan ve sizi üzecek şeyler düşünüyorsunuz kısaca aklınızı başka yere vermeye çalışın.

Kendinizi iyi hissettirecek hobi tarzı aktivitelerinizi yapmaya çalışın birde düşüncelerinizden biraz uzaklaşın sonuçta sanırım elinizde olmayan ve sizi üzecek şeyler düşünüyorsunuz kısaca aklınızı başka yere vermeye çalışın.
Her yolu denedim ama en ufak bir anımda yakalıyor beni bu duyguların hepsi kurtulmak imkansız gibime geliyor. Böyle garip şeyler düşünüyorum. Sevdiğim kadın mesala başkası dokunuyor dokunacak artık hiç ama hiç imkansız o olmayacak. Bunu aklıma geldikçe çıldıracak gibi oluyorum.

Sigara açlık hissini götürür o yüzden yemek yiyemiyorsun. Sigarayı bırakmaya çalış hiç değilse azalt. Yemekten sonra sigara iç. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı