3 Günlük ateş corona belirtisi midir?

yusasatrr

Decapat
Arkadaşlar 3 gündür ateşim var ama hiç öksürmüyorum, yorgunluk falan da yok. Sizce korona olmuş muyumdur? Hastaneye gitmek istemiyorum çünkü korona değilsem bile bulaşır, dışarı da çıkamıyorum ölçülürse falan diye. Ne yapmalıyım? Hastaneye gitmeden korona olup olmadığımı anlayabilme imkanım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grip de 1 gün yüksek ateş, 3-4 gün yorgunluk oluyor. Korona olduğunu sanmıyorum bence kuruntu yapmışsın. Spor yaptığım ve dışarı pek çıkmadığım için korona beni etkilemiyor. Nerdeyse hiç hasta olmuyorum. Sen de spor yapmayı deneyebilirsin.

Ben korona oldugum da 2 gün sadece atesliydim baska hic bir belirti yoktu test sonucum pozitif cikti. 1 kere bile öksürmedim. Ama halsizlik ve ishal de vardi ben de. Tad ve koku kaybin olursa eger kesinlikle pozitifsin.

Arkadaşlar 3 gündür ateşim var ama hiç öksürmüyorum, yorgunluk falan da yok. Sizce korona olmuş muyumdur? Hastaneye gitmek istemiyorum çünkü korona değilsem bile bulaşır, dışarı da çıkamıyorum ölçülürse falan diye. Ne yapmalıyım? Hastaneye gitmeden korona olup olmadığımı anlayabilme imkanım var mı?

Yüzde 90 korona kapmışsın geçmiş olsun.

Cogu kisi hafif atlatiyor. 2 Haftada geciyor merak etme. Disari cikma baskasina da bulasmasin. Yat surekli. Ilaca ihtiyacin oldugun dusunursen yardim alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı