3 Haftadır Gelmeyen Fatura

suiti

Decapat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar. 1 ay önce Trendyol üzerinden bir anakart satın aldım. Almaz olsaydım. Olabilecek ne sorun varsa hepsi başıma geldi. Anakart sensörü sorunlu idi ilk başta. Satıcı firmaya yolladım ilgilenmedi ve servise yönlendirelim dediler. Tamam dedim, ardından onların yollayamayacağını ürün bana ulaştığında benim yollamam gerektiğini söylediler. Yine tamam dedim. Ürün bana ulaştı ama servis fatura istiyor. Ürünün faturası da bana mail üzerinden vs. gelmedi. Firmaya söyledim, 3 gün içinde gelecek dediler. 1 hafta bekledim ama gelen mesaj yok. Trendyol'a bildirdim 2 haftayı geçti hala daha fatura yok. Her aradığımda da bugün gelecek, yarın gelecek diyerek başlarından savmaya çalışıyorlar. Yaz tatili bitti, kardeşim hala daha PC ile oyun oynayamadı. Böyle bir ticaret anlayışı olmaz olsun. Daha fatura gelecek, ürün servise gidecek tekrar bana gelecek. Zaten tatil bitecek bu işler olana kadar ki olacağı da yok. Benim merak ettiğim dava vs. açamıyor muyum? Faturayı yollamak için belirli bir süreleri yok mu bu firmanın?

Yeni konular

Geri
Yukarı