3 km Access Point önerisi

okka

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 3km mesafeli F/P dış mekan Access Point arayışındayım. 70 Mbps internet bağlantım var ve bunu yazlığıma en az kayıpla götürmek istiyorum. Orada sürekli oyun oynayacağım için stabil en düşük ping değeri ve en az kayıp sağlayacak cihaz önerilerine ihtiyacım var. Teşekkürler. Bütçem verici ve alıcı olarak cihaz başı 2000TL.

Merhaba. Yaklaşık 3km mesafeli F/P dış mekan Access Point arayışındayım. 70 Mbps internet bağlantım var ve bunu yazlığıma en az kayıpla götürmek istiyorum. Orada sürekli oyun oynayacağım için stabil en düşük ping değeri ve en az kayıp sağlayacak cihaz önerilerine ihtiyacım var. Teşekkürler. Bütçem verici ve alıcı olarak cihaz başı 2000TL.

3 km boyunca arada ev vs var mı?

Maalesef altyapı bulunmayan bir nokta uzun süre superbox kullandım yüksek fiyatlandırmadan dolayı onuda bıraktım. şuan bu tarz bir düzenek kurmayı düşündüm
Arada herhangi bir ev yapı bulunmamakta birkaç tane agaç var genel olarak açık arazi diyebilirim

Giresun'da yerel bir sağlayıcıdan kablosuz olarak internet bağlantısı alıyorum. Mikrotik ürünlerini kullanıyorlar. Yaklaşık 7 km mesafeden gayet stabil şekilde çalışıyor.

Geri
Yukarı