3 oyun = 25 TL nasıl yapılıyor?

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, GameSatış ve İtemsatış siteleri üzerinden birkaç mağaza " istediğiniz 3 oyun = 25 TL " diye ilan açmış. Ve 3 mağazanın sadece GameSatış üzerinde 5000+ başarılı satışı var, yani dolandırıcı değiller. Ve ilanın açıklamasına baktığında, 500 tane oyun listesi eklemiş. Bu nasıl oluyor arkadaş? O 500 oyunu sen tek tek kendi paranla Steam, Epic Games vb platformlarda kendi hesabına mı aldın? Benim düşüncem bu şekilde, ki çalıntı hesaplar olduğunu düşünmüyorum. Çünkü birinden alışveriş yaptığımda hesabın şifresi mağazanın adıydı. Yani kendi hesapları muhtemelen. Bu işlerden anlayan birisi aydınlatırsa sevinirim.

Offline ise crack hesaplardır kesinlikle başka bir açıklaması yok.
Crack hesap nedir açıklar mısın? Bayılıyorsunuz yeni terimler uydurmaya.

Satılan hesapların hepsi online'a giriyor. Offline yazmasının sebebi hesap onlarca kişide olduğu için oyunda duramazsın maksimum 5 dakika içinde başka biri gireceği için oyundan atar.

Satılan hesapların hepsi Online'a giriyor. Offline yazmasının sebebi hesap onlarca kişide olduğu için oyunda duramazsın maksimum 5 dakika içinde başka biri gireceği için oyundan atar.

Crack hesap başkasının hesabının kullanılması demek yani user: Pass olarak taratılan combolardan düşen hit demek yasal değil bu işlem ayrıca kullanıldığı takdirde offline girmek hesabı düşüren kişiyi ele vermez ancak Online olarak girdiğinde oyundan atıcağı için kullanıcı fark eder yeni terim değil crack hesap ayrıca siz geri de kalmışsınız biraz.

Satılan hesapların hepsi Online'a giriyor. Offline yazmasının sebebi hesap onlarca kişide olduğu için oyunda duramazsın maksimum 5 dakika içinde başka biri gireceği için oyundan atar.

İşte oyundan atılmamak için mağaza sana türlü türlü şeyler söylüyor. Yok oyuna gir menüye gelmeden önce oyundan çık hesabını offline al vs.

Hocam nasıl değiştireceksin ki? Mail bilgileri sende olmuyor ki, adam sana sadece isim-şifre veriyor.

Veya tek kişisel hesap açıp oyunları almıştır offline olarak herkes kullanabilir sorun yaratmaz ancak sadece kullanıcı adı ve şifreye erişiminiz olur bence kesinlikle güvenilir değil. Yasal olarak bir sorun teşkil ediceğini sanmıyorum ancak kullanmamanızı öneririm.

Veya tek kişisel hesap açıp oyunları almıştır offline olarak herkes kullanabilir sorun yaratmaz ancak sadece kullanıcı adı ve şifreye erişiminiz olur bence kesinlikle güvenilir değil. Yasal olarak bir sorun teşkil ediceğini sanmıyorum ancak kullanmamanızı öneririm.
Satıcı istediği zaman şifreyi veya kullanıcı adını değiştirebilir. Bu konuda haklısınız ancak arkadaş dolandırıcı olmadığını söylemiş.

Hocam demek istediğim, arkadaş demiş ki GameSatış'da ki mağaza plati.ru'dan alıp hesap bilgilerini değiştirir. Ama plati.ru'da ki satıcı E-postayı vermiyor ki sana. Muhtemelen adam oyunları indirimdeyken satın almış, öyle satıyor. Başka bir şey aklıma gelmedi.

Dostum sana açıklayayım şimdi bu satıcı bir sürü Steam hesabı açip genelde her hesapta 2-3 oyun bulunuyor bu hesapta istedigin sadece 1 oyun var diğer başka hesapta istedigin 2 oyun vardir adam her hesaba birkaç oyun aliyor ve satiyor yani o hesabi sadece sen değil başkalarida aliyor yani bir hesabi 500 kişiye satiyor ve %100 kâr ediyor anladinmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı