3 oyuna 300 TL vermek mantıklı mı?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.
Çok fazla oyun oynayan veya bağımlısı olan birisi değilim. Ama şu sıralar gerçekten kafamı dağıtmaya çalışıyorum.

Ekran görüntüsü 2022-09-26 191309.jpg

Bu 3 oyunun fiyatı yaz indirimleri gibi kampanyalarda toplam 300 TL'ye düşüyor. Sizce bu 3 oyuna 300 TL vermek mantıklı mı? Size göre 300 TL, 3 oyuna göre fazla bir para mı? Bir yanım değmeyeceğini söylerken, diğer yanım da bu ekonomide gayet normal fiyatlar olduğunu söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay gelsin.
Çok fazla oyun oynayan veya bağımlısı olan birisi değilim. Ama şu sıralar gerçekten kafamı dağıtmaya çalışıyorum.

Eki Görüntüle 1528583

Bu 3 oyunun fiyatı yaz indirimleri gibi kampanyalarda toplam 300 TL'ye düşüyor. Sizce bu 3 oyuna 300 TL vermek mantıklı mı? Size göre 300 TL, 3 oyuna göre fazla bir para mı? Bir yanım değmeyeceğini söylerken, diğer yanım da bu ekonomide gayet normal fiyatlar olduğunu söylüyor.
Gerçekten oynayacaksanız güzel oyunlar ve şimdiki oyun fiyatlarına göre kesinlikle değer.

Dying Light fiyatına göre kısa, onun yerine indirimde RDR2 alabilirsiniz.

Ben Dying Light alırdım ama diğer oyunları bilmiyorum. Tabi güncel ekonomik şartlarda bir oyuna bu kadar paralar vermek herkesin tercih edeceği bir şey değil. İşin o boyutuna girmiyorum.

Belki adam Dying Light 2 oynamak istiyor, fiyat performans bir teknoloji ürünü almıyor ki iki farklı konuda oyun bunlar.
Aldıktan sonra pişman olmasın kısa diye onun için dedim. RDR2'de alternatif bir oyun değil mi? Konu sahibi istediğini alır zaten.

Geri
Yukarı