3. parti yazılımlar ile AMD sürücüsü kurulur mu?

Alig34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam ve iyi günler diliyorum. Öncelikle kafamı pek karıştıran bir konuya hızlıca değineceğim. HP dizüstü AMD Radeon R8 M445DX adlı ekran kartına sahibim. HP'nin kendi sitesinde 2016 yılına ait driverı var normalde hep onu kurardım fakat bugün PC sıfırlama işleminden sonra aygıt yoneticisi donanım kimliğinden arattığımda 2018 Aralik ayında ki daha güncel bir sürümünü gördüm. Ama kaynağı bir driver guncelleme sitesiydi 3. parti yazılımlarla kurulan cinsten. Kısacası hangisini kurmalıyım? Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim:)
Yanıtlayacak biri var mı?

Evet radeon güncel destek vermiyor malesef. Amd nin sitesinden kurmak istediğimde ise ekran kartını r7 m340 olarak gösteriyor./ o yüzden hp nin kendi sitesinden kuruyordum bugün donanim kimliğiyle aratınca daha güncel bir versiyonu çıktı şimdi onu deneyeceğim. Aklıma takilan bir soru daha soracağım, ekran kartimi donanim kimligi ile arattım en günceline ulaşmak için başka hangi aygıtlari donanım kimliği ile aratıp güncellemeliyim? Ya da diğerlerine gerek yok windows update ile güncelleniyor mu? Teşekkür ederim.

AMD en son hangisini sunuyorsa en günceli odur. Harici sitelerdeki ne olduğu bilinmeyen sürücüleri kurmanı önermem.

AMD en son hangisini sunuyorsa en günceli odur. Harici sitelerdeki ne olduğu bilinmeyen sürücüleri kurmanı önerme
AMD en son hangisini sunuyorsa en günceli odur. Harici sitelerdeki ne olduğu bilinmeyen sürücüleri kurmanı önermem.
amd nin sitesinden en güncel driveri indirdiğimde hem yanlış gözüküyor hemde performans düşüşü oluyor:( sadece adobe yazılımlarını kullanıyorum

Otomatik tespit etme yazılımı ile denedin mi?
Evet driveridentifier in kendi sitesinden kaynak aldım. Kimliği tarayicida aratınca en güncel sürümü bu sitede çıkıyordu. Son olarak başka hangi sürücüleri manuel olarak kurmalıyım ekran karti haricinde

Yeni konular

Geri
Yukarı