3 saat oyun oynamak için bilgisayar veya telefon alınır mı?

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Soru başlıkta.

Açıklamak gerekirse işte çalışıyorum ve işe yarayan bilgisayar almak için 4000 TL gözden çıkarmam gerekiyor. Bayağı bir araştırdım. Neden az oyun oynamak istediğimi sorarsanız benim bazı nedenlerimden dolayı oluyor. Kendi bilgisayarım çöp. General Mobile GM8 32 GB telefonum kafası arada sırada gidip geliyor. Yani biraz sıkıntıları var. Garantiye verdim ve hem yazılım atılmış hem de batarya değişmiş. Batarya değişince gözle görülür pil dayanıklılığı arttı. Telefonda en az 2500 TL istiyor iyilerini almak için.

Telefon işimi görüyor. Bir tek hafıza kartı algılamıyor. Çift taraflı USB bellek alırım ve bilgisayardan (Youtube'den) müzik ve video indirip telefon hafızasına katmadan USB bellekten izlerim diye düşünüyorum.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Açıkçası oyun için telefon alınmaz günlük kullanımın olur ve dışarda oyun oynarsın o kadar. Bilgisayar iyidir.

Ayrıca APU bir sistem alarak oyunlarınızı rahat rahat oynayabilirsiniz çift kanal RAM ile birlikte ancak burada sizin beklentileriniz ve oynayacağınız oyunlar ön planda oluyor.

Son düzenleme:
Alınır alınmasınada tam anlamadım sadece mi 3 saat oynayacaksınız. Yoksa günlük 3 saat mi ?
Günlük 3 saat. Açıkçası söylemek gerekirse psikiyatri fazla telefon veya bilgisayarla uğraşma, işe gir çalış dedi. İşe girdim ve çalışıyorum. 12.00-20.00 arası çalışıyorum. Diğer kalan zamanlarda vakit geçirecek bir şeyler arıyorum. Psikiyatri 3 saat sınır koydu ve bilgisayar veya telefon almama karışmadı. Psikolog ve eski bir rehber hocam senin psikolojin için teknolojik alet oynamana değmez, hem parana hem de psikolojine zararı olur diyor.
Açıkçası oyun için telefon alınmaz günlük kullanımın olur ve dışarda oyun oynarsın o kadar. Bilgisayar iyidir.

Ayrıca APU bir sistem alarak oyunlarınızı rahat rahat oynayabilirsiniz çift kanal RAM ile birlikte ancak burada sizin beklentileriniz ve oynayacağınız oyunlar ön planda oluyor.
Orta sistem gereksinimli oyunlar oynacağım. Fakat üstte psikoloğun ve rehber hocamın dediklerine ters düşüyor.

Benim amacım doktolarımı suçlamak değil sadece fikir almaktır. Yanlış anlaşılmasın.

Ben şu dönemi baz alırsak bilgisayarı seçerdim. Hocam yanlış anlamayın lütfen probleminiz nedir? Bence uzmanların görüşüne ters gitmeyin elbet bir bildikleri vardır.

Ben şu dönemi baz alırsak bilgisayarı seçerdim. Hocam yanlış anlamayın lütfen probleminiz nedir? Bence uzmanların görüşüne ters gitmeyin elbet bir bildikleri vardır.
Uzmanların görüşüne ters gitmiyorum. Sadece paylaşmak istedim. Problemim ruhsal ve duygusal bozukluk. Tanısı: Bipolar(duygudurum) bozukluğu
@The Tribal Chief bütçeniz ne kadar acaba? Uygun bir APU ile çoğu oyunu rahatlıkla oynarsınız.
Telefon için demek istedim.

Geri
Yukarı