3 saat şarj süreli laptop var mı?

Bütçe
13000
Evet hocam onda da var tabii de. Wind ile başlayan bir sürücü kuruyor Windows kurulurken onun içerisinde driverler. CD'de de var ama CD yeri yok. 😅

Bende CD sürücüsü varda ben şimdi Windows kurmaya başlayacağım onu kurarken kendisi mi kuracak dediniz programı orasını tam anlamadımda yoksa programı ben mi indirip kurucam ondan sonra driverları yüklücek ona göre cdyi hiç karıştırmama gerek kalmadan halledicem cd 4 5 gb arası bi dosya var içinde açınca direk bilgisayarı yeniden başlamaya kalktı bende çıkardım kendi bilgisayarımdada ondan merak ettim.

Bende CD sürücüsü varda ben şimdi Windows kurmaya başlayacağım onu kurarken kendisi mi kuracak dediniz programı orasını tam anlamadımda yoksa programı ben mi indirip kurucam ondan sonra driverları yüklücek ona göre cdyi hiç karıştırmama gerek kalmadan halledicem cd 4 5 gb arası bi dosya var içinde açınca direk bilgisayarı yeniden başlamaya kalktı bende çıkardım kendi bilgisayarımdada ondan merak ettim.
Yok hocam. ISO ile Windows’u kurun. Windows’u kurarken zaten kendisi bir bölüm oluşturuyor. Windows kurulunca C klasörü gibi bir sürücü göreceksiniz. Onun içinde driverler oluyor.

Yok hocam. ISO ile Windows’u kurun. Windows’u kurarken zaten kendisi bir bölüm oluşturuyor. Windows kurulunca C klasörü gibi bir sürücü göreceksiniz. Onun içinde driverler oluyor.
Tamam teşekkürler acaba ram hakkında garanti bozulup bozulmadığı sordunuz mu acaba

Merhaba, v19.7 kullanıyorum. Kasma sorunu yaşıyordum, düzeldi çok şükür laptoptan çok memnunum. Tek sorunu bataryası. O yüzden iade edip başka model mi alsama diye düşünüyorum. Bu özelliklerde var mıdır kullanmış olanlar yorumlarsa sevinirim.

3 saat şarj süresi.
17.inç ekran (min 120Hz)
Fan sesi oldukça az olan.

Bu özellikler kesin olmalı.

Depolama, klavye falan önemli değil ısınma konusunda 90ı görmesin yeterlidir. Ekran kartı 6 GB olura iyi olur.
*Pilde normal kullanımdamin 3 saat olmalı oyunda falan değil.
Hocam 3 saat şarj süresi ciddi manada çok bence 1.5 saat gidiyor ise gayet iyi. Sizden ricam monster kullanırken süre tutarsanız , tam olarak kaç saat ve dakika yetebiliyor öğrenelim.

Merhaba, v19.7 kullanıyorum. Kasma sorunu yaşıyordum, düzeldi çok şükür laptoptan çok memnunum. Tek sorunu bataryası. O yüzden iade edip başka model mi alsama diye düşünüyorum. Bu özelliklerde var mıdır kullanmış olanlar yorumlarsa sevinirim.

3 saat şarj süresi.
17.inç ekran (min 120Hz)
Fan sesi oldukça az olan.

Bu özellikler kesin olmalı.

Depolama, klavye falan önemli değil ısınma konusunda 90ı görmesin yeterlidir. Ekran kartı 6 GB olura iyi olur.
*Pilde normal kullanımdamin 3 saat olmalı oyunda falan değil.
Dostum oyun notebookları için batarya süresi çok uzun süre olmaz. Olanlarda fiyat performans değil.

Eğer şarj süresi arıyorsanız ekran kartsız bir model tercih etmeniz gerek.
3 saat gayet iyi geldi oyun notebooku için. Monster kullanıyorum ve ilk aldığımda sadece Chrome'da 2-2,5 saat,şu an 1,5 saat gidiyor.

Tamam teşekkürler acaba ram hakkında garanti bozulup bozulmadığı sordunuz mu acaba

Evet hocam inceleme yazımda değindim.

Teşekkür ederim sağ olun.
Merhaba tekrar. Güncelleme için yazıyorum. Servis dışında RAM ve SSD takılması halinde ürün garanti kapsamı dışında kalıyormuş. Ürünü alan arkadaşlar kargo ile servise yollayıp RAM’i ücretsiz taktırabiliyor.
RAM için arama yapabilirsiniz ancak Acer kendisi de bunu sunuyormuş. Yani dışarıya sattıkları RAM mevcutmuş ve servis uygun olan RAM’i kendisi bulup takıyor. Bunda da RAM ücretini ödüyoruz sadece. Bir de kargo gönderim ücreti.
Laptop Acer’dan çıkarken kargo ücreti onlara ait oluyor.
İstanbul’daki arkadaşlar elden teslim ederek RAM hazırsa aynı gün alabiliyorlar yoğunluğa göre.
Keşke kendimiz takabilseydik. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı