3 saat şarj süreli laptop var mı?

Bütçe
13000
Bende çok olduğunun farkındayım ancak bu özelliklere sahip olan varsa değiştirmek istedim yoksa şu an kullandığım model kötü değil. Şarj konusu 30-40 dk uzun olsaydı tadından yenmezdi. Bir de fan sesi fazla ama herhalde diğer laptoplardada olur omayanındada başka sorun vardır.
Bende b
Eğer şarj süresi arıyorsanız ekran kartsız bir model tercih etmeniz gerek.
3 saat gayet iyi geldi oyun notebooku için. Monster kullanıyorum ve ilk aldığımda sadece Chrome'da 2-2,5 saat,şu an 1,5 saat gidiyor.
Bende biliyorum hocam U serisi almayı ama arada oyun oynamak istiyorum kaliteli.
Peki bir sorum olacak arkadaşlar batarya full olduğunda akımı kesiyor diyorlar doğrumudur ?
Şarj olup olmadığına dair ışık var mesela tam dolunca kesiliyor ama ne kadar doğru bilmiyorum.
1,2 yıl bunu deniyen oldu mu hiç batarya sağlığı ne durumda olur

Son düzenleme:
Şarj tam dolunca prizden çekiyor elektriği.
Bataryanın ömrü konusunda kullanıma bağlı olarak kısalacak ama endişe edecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Yapacak bir şey yok kısacası. E bataryayı çıkarıp kullansanız bu seferde elektrik kesildiğinde donanımınıza zarar verecek. İyi tarafından bakmak lazım bence.

Arkadaşlar şöyle söyleyeyim. Saat tam 19.30'da bilgisayarı %99 sarjda iken açtım. Mutfağa koydum yemek yerken internetten haberleri açıp izledim. Hiç kapatmadım, YouTube'dan biraz video açtım. Forumu açıp takip ettim.
Saat şu an 21.13 yani yaklaşık 2 saat geçirmişim. 1 saat 45 dakika diyebilirim. Kalan sarj: 2 saat 25 dakika gösteriyor. %57 seviyesinde.
Güç modu: Daha iyi pil. (En düşük seviye değil.)
Deneye devam ediyorum. 😅

Arkadaşlar şöyle söyleyeyim. Saat tam 19.30'da bilgisayarı %99 sarjda iken açtım. Mutfağa koydum yemek yerken internetten haberleri açıp izledim. Hiç kapatmadım, YouTube'dan biraz video açtım. Forumu açıp takip ettim.
Saat şu an 21.13 yani yaklaşık 2 saat geçirmişim. 1 saat 45 dakika diyebilirim. Kalan sarj: 2 saat 25 dakika gösteriyor. %57 seviyesinde.
Güç modu: Daha iyi pil. (En düşük seviye değil.)
Deneye devam ediyorum. 😅
Çok iyi hocam, demek ki gaming makinelerde istenirse batarya performansı da olabiliyormuş.

Arkadaşlar konuya şöyle bir nokta koyayım.
Mükemmel bence. ☺️
Saat 19.30 itibari ile %99 iken bilgisayarı açtım ve sarjını denemeye başladım. Bu süreç içerisinde internetten canlı TV izledim, YouTube videoları izledim, Steam'dan oyun fiyatlarına baktım, forumda takıldım, internette gezdim.
Oyun oynamadım. Standart bir laptop kullanımı gerçekleştirmeye çalıştım. Ve bu akşamlık bu kadar yapabiliyorum. Ancak sonuçlar şöyle:
Başlangıç: %99 - 19.30
Bitiş: %32 - 22.17 (1 saat 15 dakika var gösteriyor.)

Şu an bu yazıyı yazarken değerler.

Sanıyorum faydalı olmuştur.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    161 KB · Görüntüleme: 23
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    579,8 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    109,4 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    326,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    105,5 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    98,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    155,4 KB · Görüntüleme: 24
Mükemmel bence. ☺️
Saat 19.30 itibari ile %99 iken bilgisayarı açtım ve sarjını denemeye başladım. Bu süreç içerisinde internetten canlı TV izledim, YouTube videoları izledim, Steam'dan oyun fiyatlarına baktım, forumda takıldım, internette gezdim.
Oyun oynamadım. Standart bir laptop kullanımı gerçekleştirmeye çalıştım. Ve bu akşamlık bu kadar yapabiliyorum. Ancak sonuçlar şöyle:

Acer halletmiş, Intel işlemciye rağmen çok iyi bir değer.

Şarj tam dolunca prizden çekiyor elektriği.
Bataryanın ömrü konusunda kullanıma bağlı olarak kısalacak ama endişe edecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Yapacak bir şey yok kısacası. E bataryayı çıkarıp kullansanız bu seferde elektrik kesildiğinde donanımınıza zarar verecek. İyi tarafından bakmak lazım bence.
gömülü batarya :(
Mükemmel bence. ☺️

Teşekkürler hocam.
Mükemmel bence. ☺️
oyun oynamadım. standart bir laptop kullanımı gerçekleştirmeye çalıştım. Ve bu akşamlık bu kadar yapabiliyorum. Ancak sonuçlar şöyle:

Hocam sormayı unuttuk fan sesi nasıl normal kullanımda bir de oyunda diye değerlendirir misiniz?
Bir de soğutma performansı ne alemde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı