3. şarkımı yayınladım

Sözler hariç müzik dosyasını atma şansınız var mı çok hoşuma gitti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zamanlar yol yakındı.

Kusura bakmayın ama ben bu parçayı siz dinleyin siz bakın diye yayınlamadım ve yayınlamam da, madem eleştirecek kadar bilgilisiniz o zaman hatalarımı nasıl düzelteceğimi söyleyin de yardımınız dokunsun, kendi egonuzu tatmin etmek için gelipte benim veya başka birinin yaptığı işlere leke sürmek yerine daha iyisini yapın, yapılmaz demiyorum çünkü benim yaptığım en iyi değil bunu biliyorum ama kendimi geliştirmek için çaba harcıyorum ve bu çabaları sizin yapmacık egonuz tatmin olsun diye tozlu raflara kaldırmayacağım. İyi akşamlar dilerim.

Son düzenleme:
Biraz şiir gibi kalmış sanki dostum. Yani arka planda bir parça çalıyor ve sen onun üzerine şiir okuyormuşsun hissiyatı verdi bana. Bunu nasıl çözebileceğin hakkında fikrim yok, bilgisi olan arkadaşlar yol gösterecektir. Onun haricinde gayet güzel emeğine sağlık.

Çok güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim.

Çok teşekkür ederim.

Biraz şiir gibi kalmış sanki dostum. Yani arka planda bir parça çalıyor ve sen onun üzerine şiir okuyormuşsun hissiyatı verdi bana. Bunu nasıl çözebileceğin hakkında fikrim yok, bilgisi olan arkadaşlar yol gösterecektir. Onun haricinde gayet güzel emeğine sağlık.

Evet o sorunları çözmek için araştırıyorum, bende dinlediğim de tam bir şarkı havası vermiyor ama yine de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı