3 TL'lik Windows 10 Pro lisansı güvenilir mi?

Saha

Picopat
Daha fazla  

Aramızdan hangisi gönüllü bunu alıp bize çalışıp çalışmadığını paylaşacak? 😀
Bende almak istiyorum yalnız deneyebileceğim bir ortam yok. Alıp kenara atmak istiyorum. Alınır mı? Biri denerse çalışıp çalışmadığını ve lisans türünü yazarsa bizim için faydalı olur.

Aramızdan hangisi gönüllü bunu alıp bize çalışıp çalışmadığını paylaşacak? 😀
Bende almak istiyorum yalnız deneyebileceğim bir ortam yok. Alıp kenara atmak istiyorum. Alınır mı? Biri denerse çalışıp çalışmadığını ve lisans türünü yazarsa bizim için faydalı olur.

Alıp hemen Microsoft hesabına bağlamak lazım.

Geçtiğimiz yıl şu satıcıdan korkarak 9 TL'ye almıştım. Halen sorunsuz kullanıyorum. Ama geçen sene 9 liraya alınan şeyin bu yıl 3 lira olması pek güven vermedi.

Bu arada "alayım kenarda dursun" gibi bir düşünceyle alma. Bunların çalışma sistemleri farklı oluyor lisansı girdiğinde satıcı sana bir kod daha gönderiyor onu giriyorsun vesaire. Yani kullanmak istediğin zaman satıcıya ulaşamazsan / sen kullanana kadar kodun başkasına satılırsa falan boşuna almış olursun. Kullanacaksan al dene 3 TL sonuçta dostum.

Geçtiğimiz yıl şu satıcıdan korkarak 9 TL'ye almıştım. Halen sorunsuz kullanıyorum. Ama geçen sene 9 liraya alınan şeyin bu yıl 3 lira olması pek güven vermedi.

Bu arada "alayım kenarda dursun" gibi bir düşünceyle alma. Bunların çalışma sistemleri farklı oluyor lisansı girdiğinde satıcı sana bir kod daha gönderiyor onu giriyorsun vesaire. Yani kullanmak istediğin zaman satıcıya ulaşamazsan / sen kullanana kadar kodun başkasına satılırsa falan boşuna almış olursun. Kullanacaksan al dene 3 TL sonuçta dostum.
Yani denemek isterim ama dediğim gibi kullanabileceğim başka bilgisayar yok.
Ayrıca sizin dediğiniz gibi satıcının farklı key göndermesi yada telefonla deneme gibi muhabbetlerin olmadığı key türü nedir? Bir arkadaşım sormuştu retail key alsam dediğim sorunları yaşar mı?

Ben bu siteden almıştım 2 kere. 2'si de sorunsuz şekilde çalışıyor halen.
Siteden derken PTTAVM den mi yoksa bu satıcıdan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı