3 yıldır bakım yapılmayan laptop oyunlarda 95 dereceyi görüyor

hesabiorigin08

Femtopat
Daha fazla  
Ben 3 yıl once bir laptop almıstım. Şu an GTA 5 Valorant'ta CPU ve GPU 90 95 100 arası gidiyor. Termal macun hiç surdurmedim. Bakımda yaptırmadım 3 yıldan beri. Yaptırmayı düşünüyorum. Yaptırsam kaç derece fark eder? Yaptırmalı mıyım?

Ben 3 yıl once bir laptop almıstım. Şu an GTA 5 Valorant'ta CPU ve GPU 90 95 100 arası gidiyor. Termal macun hiç surdurmedim. Bakımda yaptırmadım 3 yıldan beri. Yaptırmayı düşünüyorum. Yaptırsam kaç derece fark eder? Yaptırmalı mıyım?

Ben 5 yıl yaptırmadım. Boşta 20-30 derece fark etti tavsiye ederim. :D

Yaptırmalısınız tabii ki 6-12 ayda bir yapılmalı bakımı. Derece farkı olur ama ne kadar olur bilemem.

Yaptırtmak yerine evde açıp kendiniz yapabilirsiniz. Allah bilir kaç lira para biçecekler. Macun alırsınız 70-100 liraya. Arka kapağı söker soğutma bloğunu kaldırır kulak çöpüyle yavaşça temizler eski macunu daha sonra yeni macunu sürersiniz.

Üç yılda 100 dereceleri görmesi şüphe uyandırıcı 6 yıllık hiç bakım yapılmamış laptop bile bu kadar ısınmıyor.

Boşdaki değerleri nedir?

6 ayda bir bakım yapmak saçma ben kendime bile 6 ayda bir bakım yapamıyorum :D

Her yıl bakımını yaptırsan güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı