3 Yıllık laptop temizlenmeli mı?

Teyarev

Decapat
Yer
Technopat City
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 3 yıldır bu laptopu kullanıyorum ve 3 yıldır hiç içini temizlemedim. Sizce içini temizlemek için bilgisayarcıya vermeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eliniz yatkınsa bu işlerden anlıyorsanız temizlenmeli. Güzelce temizleyip termal macun sürerseniz performansına da etkisi olur. YouTube'da bu konu hakkında gayet yararlı içerikler var işlemi yapmadan önce bir göz atmanı tavsiye ederim.

Maharetli olduğunuza güveniyorsanız (aslında sakar değilseniz demek istiyorum) ve tornavida tutmayı biliyorsanız çok dikkatli bir şekilde açıp temizlemesini yapabilirsiniz. Arkadaşların da dediği gibi YouTube'da bir sürü içerik var bununla ilgili. Bilgisayarcı dünya para ister ufacık işlem için. Lakin beceremeyeceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle kendi başınıza uğraşmayın

Maharetli olduğunuza güveniyorsanız (aslında sakar değilseniz demek istiyorum) ve tornavida tutmayı biliyorsanız çok dikkatli bir şekilde açıp temizlemesini yapabilirsiniz. Arkadaşların da dediği gibi YouTube'da bir sürü içerik var bununla ilgili. Bilgisayarcı dünya para ister ufacık işlem için. Lakin beceremeyeceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle kendi başınıza uğraşmayın

Bu pc yi aldım mı 2500 tl falandı şimdi dolar çok pahalı 6200 tl bu bilgisayar başına bir şey gelirse dolar düşene kadar büyük ihtimal çok dandik bir pc ile takılırım :D

Geri
Yukarı