30.000-35.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30000-35000

Soldier76

Zeptopat
Daha fazla  
İyi gunler herkese. https://www.hepsiburada.com/msi-gp6...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000006G7VL

Bu bilgisayari almaya karar verdim ve son kez sizlere sormak istedim ayni fiyata daha iyisi var midir diye. 15 binlik gram altin var 15 bin de nakit avans çekeceğim ve alacağım. İleride pahalilanir diye almak istiyorum. Hemen köşe de duracak hemen kullanmayacagim. Dikkat çekerim. Ultra grafik modlu Skyrim oynuyorum genelde.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82jq005vge-p-HBCV000018W0FT Bu da iyi bir alternatif olur attığınız modele Ssd'si daha yüksek kapasitede, kasası daha kaliteli, soğutmaları iki modelin de harika, ekran olarak Legion 5 Pro daha iyi 3070'in hakkını Legion 5 Pro'da ki ekran daha iyi verir. @Radeon RX 5500M @T129Atak siz ne diyorsunuz hocalarım?
Garanti sorun olmazsa düşünülür. Konu sahibi bir baksın hayır derse başka cihaz önerelim.

Garantisi uluslararası ve Lenovo TR dahil çoğu ülkede var.
1643912168800.png

Ayriyeten o GP66'yı 19 Ocakta 29 binden alıp iptal etmiştim :D Menteşeleri ve üretim kalitesi Legion'a göre daha kötü. Ayriyeten ekran kalitesi bakımından da fark var. Dolby Vision, HDR, WQHD ve 550 nits bunlar güzel şeyler. 35k bütçen varsa 33'e Aorus 15P YD alabilirsin, en azından MUX olmasa da 16GB RTX 3080 var.

Son düzenleme:
Garantisi uluslararası ve Lenovo TR dahil çoğu ülkede var.
Eki Görüntüle 1294121

Ayrıyeten o GP66'yı 19 Ocak'ta 29 binden alıp iptal etmiştim :D menteşeleri ve üretim kalitesi Legion'a göre daha kötü. Ayrıyeten ekran kalitesi bakımından da fark var. Dolby vision, HDR, wqhd ve 550 nits bunlar güzel şeyler. 35k bütçen varsa 33'e Aorus 15p yd alabilirsin, en azından MUX olmasa da 16 GB RTX 3080 var.

Kanka bu Aorus cok daha ilgimi çekti gercekten çok guclu duruyor. Sanirsam Max-P ekran karti ayrica bu ozellikler de benzerleri 40-50 bin TL iken bu nasıl 30 bin olabiliyor?

Kanka bu Aorus cok daha ilgimi çekti gercekten çok guclu duruyor. Sanirsam Max-P ekran karti ayrica bu ozellikler de benzerleri 40-50 bin TL iken bu nasıl 30 bin olabiliyor?
Max P 3080 ama en güçlü 3080 değil en güçlüsü 165w gene de bütçe varsa o bütçedeki en iyi performansı sunar tabi MUX olmadığı için rekabetçi oyunlarda 3070'in gerisinde kalabilir ama monitör takarsanız sorun kalmaz

Max-P 3080 ama en güçlü 3080 değil en güçlüsü 165W gene de bütçe varsa o bütçedeki en iyi performansı sunar tabii MUX olmadığı için rekabetçi oyunlarda 3070'in gerisinde kalabilir ama monitör takarsanız sorun ka.

Açıkçası laptop almanızı önermem. Masaüstü almanız daha iyi olacaktır.

Tatil mekanlarin da oteller de calisiyorum yatili olarak mecbur laptop almalıyım.
Max-P 3080 ama en güçlü 3080 değil en güçlüsü 165W gene de bütçe varsa o bütçedeki en iyi performansı sunar tabii MUX olmadığı için rekabetçi oyunlarda 3070'in gerisinde kalabilir ama monitör takarsanız sorun kalmaz.

Monitorsuz de bekledigim etkiyi gorebilirim ama degil mi? Hikayeli oyunlar da Ultra da 5-6 saat oyun oynayabilmek istiyorum sogutucu vesaire de alacağim tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı