30.000-38.000TL Motor önerisi

JohnTheFatOne

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Ben yaklaşık olarak 6 aydır CF moto 150nk kullanıyorum fakat değiştirme kararı verdim. Sevdiğim tür olarak racing ve naked var, Şu an aklımda sıfır 250nk alma fikri var veya 2.el R25 istiyorum fakat ona bütçem yetersiz kalıyor ve çoğu motor çok hor kullanılmış oluyor. Boyum 1.85, kilom da çok fazla 😀 yani kalıp olarak küçük motor önermezseniz sevinirim. Bana önerebileceğiniz bir motosiklet var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 ay önce 2016 model R25 aldı 38 bin liraya tanıdık. Araştırınca sıkı pazarlık ile bulunuyor. Üstünde 1 yıllık rosso 2 vardı. Sarı siteye baksan 40 45 bin.
Bence R25 alın geçin. Ayrıca KTM 200 de güzel begenirseniz.

Dominar 250 ya da ikinci el dominar 400 öneririm.
Dominar 250 çok cansız bir motor hocam. Üst devirlere çıkana kadar o 190kglik kasa hissediliyor. Arkadaşımdan alıp bir tur kullandım ve benim almayacağım bir motor. Dominar 400 iyidir :)
Merhaba, Ben yaklaşık olarak 6 aydır CF moto 150nk kullanıyorum fakat değiştirme kararı verdim. Sevdiğim tür olarak racing ve naked var, Şu an aklımda sıfır 250nk alma fikri var veya 2.el R25 istiyorum fakat ona bütçem yetersiz kalıyor ve çoğu motor çok hor kullanılmış oluyor. Boyum 1.85, kilom da çok fazla 😀 yani kalıp olarak küçük motor önermezseniz sevinirim. Bana önerebileceğiniz bir motosiklet var mıdır?
250nk gayet keyifli bir motor. Sıfır alıp üstüne 150 60lik güzel bir lastik aldığınızda çok keyifli.

Yeni konular

Geri
Yukarı