30.000 - 40.000 Arası masaüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
30000, 40000

Krayir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Bir yakınıma 30.000 ve 40.000 fiyatlarında olmak üzere iki tane masaüstü bilgisayar önerisi yapma sözü verdim. Lakin hala MSI GTX 970 kullanan biri olarak bu kadar uçuk fiyatlardaki ürünlere fazlasıyla uzak kaldığımı fark ettim. Kendisi bilgisayarı daha çok iş için kullanacağından çizim programları yoğunlukta çalışacak, oyun oynamıyor.

Rica etsem bana monitör, kasa, PSU dahil olacak şekilde ya toplu, ya da parça önerisi yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

İşlemci olarak 3950xt veya threadripper uygun olur. Ram olarak 64gb veya 32gb tercih edilebilir. Ekran kartı 8gb olmalı veya rtx 3070 olabilir. Monitör 4k 60hz iyi olur. Depolama olarak büyük işlerle uğraşmıyorsanız 2tb ssd yeterli olur diye düşünüyorum. Bu konuda uzman arkadaşlar size yardımcı olacaktır. :)
Bu arada iş için mac pro 16 inç tercih edilebilir. Hem dizüstü olması hemde pil ömrünün iyi olması bakımından iş için en ideal bilgisayarlardan biri.
Link: 16 inç MacBook Pro - Uzay Grisi
37.000tl'ye 4tb ssd, 32gb ram, i9 9.nesil işlemci, 8gb vram (ekran kartı belleği) var. Ama masaüstü istiyorsanız farklı.
İşlemci olarak 3950xt veya threadripper uygun olur. Ram olarak 64gb veya 32gb tercih edilebilir. Ekran kartı 8gb olmalı veya rtx 3070 olabilir. Monitör 4k 60hz iyi olur. Depolama olarak büyük işlerle uğraşmıyorsanız 2tb ssd yeterli olur diye düşünüyorum. Bu konuda uzman arkadaşlar size yardımcı olacaktır. :)
Bu arada iş için mac pro 16 inç tercih edilebilir. Hem dizüstü olması hemde pil ömrünün iyi olması bakımından iş için en ideal bilgisayarlardan biri.
Link: 16 inç MacBook Pro - Uzay Grisi
37.000tl'ye 4tb ssd, 32gb ram, i9 9.nesil işlemci, 8gb vram (ekran kartı belleği) var. Ama masaüstü istiyorsanız farklı.
İ9 işlemciyi 9.nesil demişim i9 10. nesil demek istemiştim. İsterseniz amd yapabilirsiniz. Önerim oyun için olmayacağı için AMD.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı