30.000 - 40.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000 - 40.000 TL
Arkadaşlar taksit sorunlarından dolayı bütçemi 31.000-32.000 TL'ye indirmek zorundayım. Hem Acer Nitro 5 hem de HP'nin modellerini genel olarak inceledim. Lakin kalitesini bildiğim ASUS ve Lenovo gibi markaları tercih etmek benim aklıma daha yatkın geliyor şu anda. Amazon'da satılan şu anda bir tane i7-11600H, RTX 3060, 165 Hz, 2x8 GB RAM, 1 TB SSD Lenovo Legion 5 modeli var. Valorant ve benzeri FPS oyunlarında yine de beklentimi karşılar mı sizce bu model? 165 Hz ekran deneyimini tam anlamıyla alabilir miyim sizce? Bir de i7-11800H ile çok bir performans farkı var mıdır?@Kagan61

Ürünün linki burada unutmuşum kusura bakmayın
https://www.amazon.com.tr/Lenovo-15ITH6H-I7-11600H-RTX3060-82JH002FTX/dp/B09LMMMLQ4/ref=sr_1_11?keywords=lenovo+legion+5&qid=1679972745&sprefix=,aps,474&sr=8-11

3060 6 GB var. Oyun oynanmayacaksa alınır. 6 GB VRAM'li ekran kartı alınmaz bence. AAA oyunlarda ayar kısarsınız bu fiyatı verip.

3060 6 GB var. Oyun oynanmayacaksa alınır. 6 GB VRAM'li ekran kartı alınmaz bence. AAA oyunlarda ayar kısarsınız bu fiyatı verip.
çoğunlukla valorant, csgo, arada gta v, fifa gibi oyunları oynuyorum. Bunları rahatlıkla oynatır mı? ya da bunun haricinde öneriniz var mı bu fiyatlara yakın?

Bu da mantıklı.
https://www.gpnteknoloji.com/urun/a...gb-ram-512gb-ssd-8gb-rtx4060-16-inc-fhd-165hz

Arkadaşlar site doğruysa laptop mükemmel. Çok beğendim açıkçası. 140W 4060 var. 40 bin TL bence makine için çok uygun.
12 taksit 3600 TL oluyor bu makine. İncelemesi mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 bin TL'ye gelecek olsam zorlar kesinlikle bunu alırdım. 16 inç ekranı var. Daha güncel ve marka ASUS. Çok kaliteli duruyor kredi kartımda yer olsa şu an alırım.

Bu da mantıklı.
https://www.gpnteknoloji.com/urun/a...gb-ram-512gb-ssd-8gb-rtx4060-16-inc-fhd-165hz

Arkadaşlar site doğruysa laptop mükemmel. Çok beğendim açıkçası. 140W 4060 var. 40 bin TL bence makine için çok uygun.
12 taksit 3600 TL oluyor bu makine. İncelemesi mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 bin TL'ye gelecek olsam zorlar kesinlikle bunu alırdım. 17 inç ekranı var. Daha güncel ve marka ASUS. Çok kaliteli duruyor kredi kartımda yer olsa şu an alırım.
Evet bir konu da açılmış bu model üzerinden gayet iyi bence. Bakalım denkleştirmeye çalışıcam. O zamana kadar fiyatı artmaz inşallah

Evet bir konu da açılmış bu model üzerinden gayet iyi bence. Bakalım denkleştirmeye çalışacağım. O zamana kadar fiyatı artmaz inşallah

Elinizi çabuk tutun derim. Mayısa bırakmayın. Ek vergiler cart curt stok sorunları derken düzgün laptop bulamayabilirsiniz. Şahsen kredi kartı limit arttırmayı deneyin derim. Bugünden yarına fiyatlar değişiyor siz denkleştireceğim derken sizden hızla uzaklaşabilir laptop :D
Mesela ekstreniz 1'inde dönüyorsa 2'sinde laptopu sipariş verip ilk taksiti mayıs'ta ödeyebilirsiniz. Tek çekim almaya kesinlikle karşıyım şu an mümkünse kredi kartı kullanın mümkünse 12 taksite bölün çünkü düşük faizi kullanmanın tek yolu şu an kredi kartı.

Elinizi çabuk tutun derim. Mayısa bırakmayın. Ek vergiler cart curt stok sorunları derken düzgün laptop bulamayabilirsiniz. Şahsen kredi kartı limit arttırmayı deneyin derim. Bugünden yarına fiyatlar değişiyor siz denkleştireceğim derken sizden hızla uzaklaşabilir laptop :D
Mesela ekstreniz 1'inde dönüyorsa 2'sinde laptopu sipariş verip ilk taksiti mayıs'ta ödeyebilirsiniz. Tek çekim almaya kesinlikle karşıyım şu an mümkünse kredi kartı kullanın mümkünse 12 taksite bölün çünkü düşük faizi kullanmanın tek yolu şu an kredi kartı.
fiyatın düşme ihtimali yok herhalde. Bir de bu modelin klavyesi türkçe q mu hiçbir yerde bulamadım kataloğunu

Fiyatın düşme ihtimali yok herhalde. Bir de bu modelin klavyesi Türkçe Q mu hiçbir yerde bulamadım kataloğunu

Aksine vergi getirilebilir kur artmasa dahi vergi gelmesini bekliyorum açıkçası seçim sonrası teknolojik aletlere. Malumunuz deprem felaketi yaşadık. Airfry ve ucuz telefonlara seçim öncesinden geldi bile. Düşmesi mucize olur. Alıp arkanıza bakmayın derim. Seneye laptopun taksiti bitince 2x8 yerine 2x16 RAM alırsınız LAPTOP sizi uzun yıllar götürür. Beğenmezseniz de internet üzerinden alacağınız için 14 gün iade hakkınız oluyor.

Cidden 30 bin TL civarına 3060 ekran kartlı laptop mu araştırdınız… 5800H 8 çekirdek 11600H 6çekirdek performansları aynı gözüküyor AMD 2 çekirdek daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı