30.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000 TL

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar selam, malumunuz üniversitesi tercihleri açıklandı.
Üniversiteye geçecek olan arkadaşlar için üniversitede kullanmak için bir taşınabilir bilgisayar öneri konusu açayım dedim.
Zaten bir arkadaşım da bana soruyordu, onun için öneri almak istiyorum.
Oyun amaçlı, MUX ve Max-P ekran kartlı olması ve 17.3 inç olması aranılan özellikler. Tabii piyasa şu an ne alemde hiçbir fikrim yok. Özellikler için esnek davranabiliriz.

30.000 TL'ye kadar bütçe var. En düşük 25.000 TL'den aramaya başlayalım. 25-30k arası güzel oyuncu bilgisayarı tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, malumunuz üniversitesi tercihleri açıklandı.
Üniversiteye geçecek olan arkadaşlar için üniversitede kullanmak için bir taşınabilir bilgisayar öneri konusu açayım dedim.
Zaten bir arkadaşım da bana soruyordu, onun için öneri almak istiyorum.
Oyun amaçlı, MUX ve Max-P ekran kartlı olması ve 17.3 inç olması aranılan özellikler. Tabii piyasa şu an ne alemde hiçbir fikrim yok. Özellikler için esnek davranabiliriz.

30.000 TL'ye kadar bütçe var. En düşük 25.000 TL'den aramaya başlayalım. 25-30k arası güzel oyuncu bilgisayarı tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. :)

Hocam kesinlikle bunu öneririm: https://www.trendyol.com/monster/tu...rontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true

Geri
Yukarı