30.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000 TL

17'3 daha iyi olur demiş bu bütçeyle bu istek karşılanabilir bence.

Tulpar T7 V20.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook ben bunu öneriyorum sepette direk 1500 TL indirim var ssd'sini 1tb yaparsanız çok güzel olur.

Bu cihazı Monster sitesinden alırsan sepette 1500 TL indirim oluyor.

Bu laptop alınabilir. Ekranın 17.3" olması gerektiğini görmedim.
Öneriler için teşekkür ederim.
Acer'in 12. nesil işlemcili olan modeli nasıldır? Ayrıca Monster'ın 12. nesil modelleri ne zaman çıkacak bir bilginiz var mı?

Tek seçenek Monster midir acaba bu bütçede :) ?

GameGaraj'ın bu laptopu sizi rahat 4 yıl götürür Slayer[2] 7XL-3060 - Game Garaj kendileri laptoplarında MSI kasalarını kulanıyorlar gayet kaliteli ve Intel'in yeni 12. nesil işlemcileri çok performanslı RTX 3060 ekran kartı sayesinde de çoğu oyunlarda yüksek FPS değerleri alırsınız.

GameGaraj'ın bu laptopu sizi rahat 4 yıl götürür Slayer[2] 7XL-3060 - Game Garaj kendileri laptoplarında MSI kasalarını kulanıyorlar gayet kaliteli ve Intel'in yeni 12. nesil işlemcileri çok performanslı RTX 3060 ekran kartı sayesinde de çoğu oyunlarda yüksek FPS değerleri alırsınız.
Teşekkürler öneri için.
Tam 30.000 TL sınırında 3070'li bir model var mıdır hocam?

Bunda mux var mıdır monster v20.5 V20.4 e göre daha iyidir diyebilir miyiz

Bunda mux var mıdır monster v20.5 V20.4 e göre daha iyidir diyebilir miyiz

Hocam 1. sayfada önerilen HP Omen 15 var ama ekran kartı Max-Q ve MUX yok. Tulpar V20.4 alınabilir. Ekran kartı Max-P ve MUX var. Ayrıca kasası tongfang.

Çok teşekkürler. Monster güzel bir seçenek gibi duruyor.

17 inç olmayanlardan Acer Nitro 5 nasıldır peki? 12. nesil Intel işlemci ve 140W RTX 3060 var sanırım.

Teşekkür ederim. 12. nesil işlemcili modelleri çıktı mı Monster'ın? 12. nesilli RTX 3060 kaç TL'ye satılır tahmini?

Geri
Yukarı