30.000 TL Gaming Laptop önerisi

Valla birşey diyim mi arkadaşlar. Laptop almadan önce çok kararsızdım laptop mu masaüstü mü diye mimarım taşırım yanımda götürürüm falan diye gittim laptop aldım alalı 2 hafta oldu şunu gördüm 2 haftadır evden dışarı çıkarmıyorum ve adam akıllı performans da alamıyorum o yüzden dün de bu konu da bahsettiğim gibi satma kararı aldım sattıktan sonra 3060lı laptop alıcaktım ama dün çok düşündüm oda beni bir yere kadar idare edicek bu yüzden toplama masaüstü sistem almaya karar verdim misler gibiymiş valla onu anladım alırım bilgisayarı takarım odam daki led tv ye hdml kablosu ile Ps5 niyetinde oynarım uzaktan klavye maus bitti. Bu nedir yav

şu konuda size de danışmak isterim
Performans arıyorsanız Zephyrus almayın. 100w 3060 var.

Valla birşey diyim mi arkadaşlar. Laptop almadan önce çok kararsızdım laptop mu masaüstü mü diye mimarım taşırım yanımda götürürüm falan diye gittim laptop aldım alalı 2 hafta oldu şunu gördüm 2 haftadır evden dışarı çıkarmıyorum ve adam akıllı performans da alamıyorum o yüzden dün de bu konu da bahsettiğim gibi satma kararı aldım sattıktan sonra 3060lı laptop alıcaktım ama dün çok düşündüm oda beni bir yere kadar idare edicek bu yüzden toplama masaüstü sistem almaya karar verdim misler gibiymiş valla onu anladım alırım bilgisayarı takarım odam daki led tv ye hdml kablosu ile Ps5 niyetinde oynarım uzaktan klavye maus bitti. Bu nedir yav
Yani dediğim gibi 3070 almayacaksanız, 3060 ile çok zor istediğiniz şeyler. Kendi laptopumdan örnek vercek olursam kasalı 3060Ti gücünde hatta geçiyor yani. O yüzden aşırı memnunum.

Ofis hayatına geçerseniz kendi laptopunuz ile çalışmanız gerekcek, ofise geçmeyecekseniz tabi ki kasalı alınabilir.

Son düzenleme:
@Teccno Pcniz hala satılıksa link atabilir misiniz?
1663064918688.png

Dünden beri Onay aşamasında, o yüzden paylaşamıyorum. Onaylandığında
Bu linkten ulaşabilirsiniz.

@msvgn @Zepp

sahibinden tarafı yayınlanmış.

onaylandı @msvgn @Zepp

Son düzenleme:
Malesef daha satamadım, Sadece ilanın başlığını değiştirmiştim, hala onay aşamasında. 3070 330w diye aratınca çıksın istedim de.
Ürünü bulamazsınız piyasada Omen 17 Ck004NT, Sınırlı ve Özel üretim cihaz.
Kaç liraya almıştınız acaba hocam?

Değişim cihazı olarak geldi ürün. Bende normalde pavilion vardı, omen serisi ile değişimini sağladılar. Şuan almaya kalksam 47-48k falan olur heralde. Cihaz özel üretim olduğu için sınırlı sayıda var zaten dünyada. 330W özel adaptörü var vs vs.

Yani dilerseniz araştırabilirsiniz piyasadaki bütün 3070 lerden daha iyi.

Geri
Yukarı