30.000 TL hazır sistem önerisi

Şu an 2x16 yapsam bir sıkıntı çıkarır mı? Muhtemelen sizin attığınız sistemde birkaç değişiklik yapıp alacağım bu arada, teşekkürler.

Sorun olmaz öyle alabilirsiniz hocam.

6000 ve 7000 serisi GPU'larda TLOU1 hediyesi varmış sanırsam, kodu almak için Hepsiburada üzerinde ki herhangi bir satıcıdan kartı satın alsam problem olur mu? Yoksa Hepsiburada resmi satıcısından mı almalıyım? Bir bilginiz var mı?

Hocam hepsi vermyor diye biliyorum direkt Hepsiburada'dan alın ya da İtopya gibi yerlerden allın bence.

Hocam hepsi vermyor diye biliyorum direkt Hepsiburada'dan alın ya da İtopya gibi yerlerden allın bence.
Hocam bir tık fazla uğraştırdım ama;
Tekramarket adlı satıcıyı daha önce hiç duydunuz mu? Hepsiburada üzerinden satış yapıyorlar, 19.400 gibi bir fiyat biçmişler ekran kartına. Daha önce adını hiç duymadım bu satıcının, eğer ki güvenilirlerse bu hafta içerisinde GPU'u sipariş edeceğim.

Hocam bir tık fazla uğraştırdım ama;
Tekramarket adlı satıcıyı daha önce hiç duydunuz mu? Hepsiburada üzerinden satış yapıyorlar, 19.400 gibi bir fiyat biçmişler ekran kartına. Daha önce adını hiç duymadım bu satıcının, eğer ki güvenilirlerse bu hafta içerisinde GPU'u sipariş edeceğim.

Güvenilirdir hocam satın alabilirsiniz oradan.

Geri
Yukarı