30.000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000

Furkan Tikici

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben şu an bir masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım. Amacım aynı performansı verecek (neredeyse) laptop almak. Oyun olarak aşırı iyi bir şey istemiyorum sadece arayüzde kasmayacak, Alt+Tab atmama engel olmayacak bir sürü program açmama engel olmayacak bir bilgisayar almak. Aklımda Tulpar T7 modeli var ama MSI, ASUS iyi diyorlar. Isınma sorunu olmayan, klavyesi güzel bir model arıyorum. Amacım en F/P olanını bulmak. Bütçem 30k (maksimum).

Son düzenleyen: Moderatör:

Buna bakabilirsin.

Tulpar daha iyi değil mi? Bahsettiğim model v22.2.1

Merhaba, ben şu an bir masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım. Amacım aynı performansı verecek (neredeyse) laptop almak. Oyun olarak aşırı iyi bir şey istemiyorum sadece arayüzde kasmayacak, Alt+Tab atmama engel olmayacak bir sürü program açmama engel olmayacak bir bilgisayar almak. Aklımda Tulpar T7 modeli var ama MSI, ASUS iyi diyorlar. Isınma sorunu olmayan, klavyesi güzel bir model arıyorum. Amacım en F/P olanını bulmak. Bütçem 30k (maksimum).
edit 4k fazlaya 1tb + 3070 versiyonu var LENOVO Legion 5 Pro 16ach6h R7 5800h 16gb 1tb Ssd Rtx3070 16

Tulpar daha iyi değil mi? Bahsettiğim model v22.2.1

Değil hocam Acer daha önde işlemci tarafinda 12700h en güçlü 2.islemci mobilde, ekran kartindada az da olsa 10TDP farkiyla önde.

Isınma olarak problemi var mıdır?

Pek bir inceleme videosu yok yabancilarda var onlardada sıkıntısız gözüküyor.

forumda yeni alan arkadaşlar oldu aslinda onlardan incelemede bekliyebilirsiniz

@FELAKetTellalı hocam siz almıştınız galiba yanılmıyorsam değil mi? Oyunlarda denedinizmi.

Pek bir inceleme videosu yok yabancilarda var onlardada sıkıntısız gözüküyor.

forumda yeni alan arkadaşlar oldu aslinda onlardan incelemede bekliyebilirsiniz

@FELAKetTellalı hocam siz almıştınız galiba yanılmıyorsam değil mi? Oyunlarda denedinizmi.
Ya aslında bugün alıcam da Tulparlar 27k daha çekici geldi bilmiyorum servis konusunda da iyiymiş öyle diyolar. Acer e karşı hep ısınma olarak önyargılıyım. Acele etme sebebim ya şimdi ya da 2 ay sonra alabilecek olmam e zam gelmesini de istemiyorum o yüzden gün içinde almam gerekiyor.

Freedos dışında bi eksiği var mı bunun?

Geri
Yukarı