30.000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000
Ya aslında bugün alacağım da Tulpar'lar 27k daha çekici geldi bilmiyorum servis konusunda da iyiymiş öyle diyorlar. Acer'e karşı hep ısınma olarak önyargılıyım. Acele etme sebebim ya şimdi ya da 2 ay sonra alabilecek olmam e zam gelmesini de istemiyorum o yüzden gün içinde almam gerekiyor.

FreeDOS dışında bir eksiği var mı bunun?

Bildiğim kadariyla yok tongfang kasa ve herhangi bir sorunu yok. FreeDOS olayini kolayca halledersiniz zaten.

Ya aslında bugün alacağım da Tulpar'lar 27k daha çekici geldi bilmiyorum servis konusunda da iyiymiş öyle diyorlar. Acer'e karşı hep ısınma olarak önyargılıyım. Acele etme sebebim ya şimdi ya da 2 ay sonra alabilecek olmam e zam gelmesini de istemiyorum o yüzden gün içinde almam gerekiyor.

FreeDOS dışında bir eksiği var mı bunun?

1 TB SSD ve 32 GB RAM. RAM oyun oynarken Alt Tab'da bir sürü program açmak için gerekiyor ama çok da gerek yok para varsa yükseltilir. 16 GB de işinizi görür. SSD'de 10 oyun yükleyince doluyor zaten bende de 512 GB var.

Çok kafam karışık. ‘Sadece Oyun Bilgisayarı’ olarak almayacağım ama sırf ekran kartları yüzünden fiyatları uçukmuş gibi geliyor. Yani 30bin vermeye hazırım ama oyun olarak değil, güç olarak tatmin etmesini istiyorum. Tulpar bunları sağlıyor sizce de değil mi ya

Windows 10 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans ben aldım kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı.

Teşekkür ederim

Bana kalırsa eksi değil 20 dakika içerisinde kurup internetten 50 TL civarına bir key alırsınız iş biter :D

Lisans 100 TL falan

Teşekkür ederim

Çok kafam karışık. ‘Sadece Oyun bilgisayarı' olarak almayacağım ama sırf ekran kartları yüzünden fiyatları uçukmuş gibi geliyor. Yani 30bin vermeye hazırım ama oyun olarak değil, güç olarak tatmin etmesini istiyorum. Tulpar bunları sağlıyor sizce de değil mi ya

Teşekkür ederim

PC'nizin özellikleri nedir?

Hiç oyun oynamayacağım demiyorum ya da sadece yazılım da değil, render olarak da kullanırım ufak çaplı belki ama 3060-3070 çokmuş gibi geliyor bu bir eksi değil artı aslında ama 32 GB RAM olursa falan daha iyi gibi ya da gerek yok mu?

PC'nizin özellikleri nedir?
Şuanki bilgisayarım i5 6500 rx480 16gb ram aşırı iyi değil ama bunu laptopda kaç para verirsem veriyim yakalayamacacakmış gibi geliyor

Geri
Yukarı