30.000 TL laptop önerisi

Bütçe
30.000₺
@Hasan Egemen Kılıç @Artoria Pendragon
Bu sayfayı duyan oldu mu acaba? Bu nasıl sizce.

Sayfada cihaz yok, gpnteknoloji güvenilir denebilir hb Trendyol gibi yerlerde çokça satış yapıyor.

@Hasan Egemen Kılıç Linklediğim gibi tükendi hocam sansımı seveyim :))

Muhtemelen sayfayi değiştirmeyi unutmuşlar o fiyat o cihaz için aşırı ucuzdu.

Merhaba arkadaşlar, aranızda yeniyim.
Öncelikle belirtmek isterim ki mühendislik öğrencisiyim çizim programları ve oyun oynamak için bir bilgisayar arayışındayım. Bütçem maksimum 30.000₺.

RTX 3060'lı ve Intel 12. nesilli laptop arıyordum.
Hepsiburada'da HP Victus 16-D1035NT 68p20EA kodlu laptopu gördüm. Dün 28.499₺ olan laptop 29.999₺ olmuş. Bir günde bu kadar zam yapmaları beni soğuttu açıkçası. Alternatiflerine baktım. Monster Tulpar T7 v25.1.2 MSI kasasına yapılmış bir laptopu gördüm. Yorumları kasa kalitesi beni etkiledi. 300Hz ekran ve 3060 maksimum performans kartı da beğendim fakat işlemcisi DDR4 ve 11. nesil (28.909₺)
Kafam çok karıştı 3070'li bulamadım. Sizin tavsiyelerinizi ve laptop önerilerinizi merak ediyorum. Ne almamı tavsiye edersiniz? + sı - si ile paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca Monster Tulpar T7 v25.1.2 ve Victus kullanıcıları varsa yorumlarını almak isterim.
Bence ASUS TUF Gaming F15'in RTX li modelleri çok güzel. İşlemcide değiştirilebiliyor.

Arkadaşımın ablasında var. Gerçekten bayağı yeterli oluyor.

@Hasan Egemen Kılıç @Artoria Pendragon
bu sayfayı duyan oldu mu acaba? bu nasıl sizce
GPN teknoloji bu ürünü bu fiyata asla satmaz. Doların yükselme ihtimali olduğunda bile ürünlere 10-15 bin lira zam yapıyorlar satış olmasın diye, piyasa normale dönünce eski fiyatlarına çekiyorlar. Ürünleri de genelde diğer satıcılara göre daha pahalı oluyor.

GPN teknoloji bu ürünü bu fiyata asla satmaz. Doların yükselme ihtimali olduğunda bile ürünlere 10-15 bin lira zam yapıyorlar satış olmasın diye, piyasa normale dönünce eski fiyatlarına çekiyorlar. Ürünleri de genelde diğer satıcılara göre daha pahalı oluyor.
@Yunus Emre Gürbüz gpn teknolojiden hp victus almayı planlıyorum. sence sorun yaşar mıyım ? yukarıda paylaştım cihazı sanırım

@Cango34 Olur hocam paylaşırsanız iletişime geçerim.

@Artoria Pendragon Ryzen işlemci i7 nin kaçıncı nesiline denk geliyor bu modeldeki hocam
HP Omen 17-ck0004nt 4g8k9ea I7-11800h 16gb Ram 1tb Ssd 8gb Rtx3070 17.3 Inç Fhd 144hz Freedos 4G8K9EA

Ürün buymuş, sıfır 2 yıl garantili, yanında 1000 TL. lik çanta hediye ederim demiş.
Fiyat olarak 35.000 yazmış. Belki arayıp anlaşırsınız :)
Benim numaram: 0537 577 5359 Erol
Onun numarasını direk buraya yazmayayım dedim.
Bana yazarsanız size direk telefonunu iletirim.

Geri
Yukarı