30.000 TL PC önerisi

Bütçe
30.000
1660679493471.png

Arkadaşlar 3080e yükseltiliyor ve fiyat böyle olunuyor sizce iyi mi?

Bir teknoloji forumunda niye "laf sokmak" gibi bir cümle kuruyorsunuz. Burası atışma yeri mi. 12400F'e o kadar para verilmesini hoş karşılamadım ve daha iyisini aramak lazım dedim. Keza arkadaşın attığı link de stok dışı. Üslubunuza dikkat edin.
Ben ekran kartının işlemciden daha önemli olduğunu düşünerek 3070 ti bulunan bir sistemin bu fiyat bandında bulunmasının zor olduğunu belirttim.

Eki Görüntüle 1488163
Arkadaşlar 3080e yükseltiliyor ve fiyat böyle olunuyor sizce iyi mi?
Çok iyi diğer parçalar da iyiyse. Link atar mısın?

Ben ekran kartının işlemciden daha önemli olduğunu düşünerek 3070 ti bulunan bir sistemin bu fiyat bandında bulunmasının zor olduğunu belirttim.

Çok iyi diğer parçalar da iyiyse. Link atar mısın?
GeForce Ray Tracing Warrior Silver [Bafır] | Intel i5 11400F | 2 x 8 GB DDR4 | RTX 3070 8 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com link bu 500gb lik bir harddisk ve işlemcisini i5 11400f den i5 11600k yaptım eğer ki iyi ise fiyatı biraz daha arttırmayı deneyeceğim

Sen boş konuşma i5 12400F almam ben o ekran kartına ne 1 hafta önce ekonomisi aynı fiyata geleceğini nerden biliyorsun kampanya fiyatıydı.
Kart zaten 2 k ve 4 k kartı. Ve o işlemci o ekran kartını 2 k ve 4 k da rahat besliyor. Sadece 1080 p de %3-5 darboğaz yapıyor o da zaten bu kartı alıp 1080 kullanacaksan kullanma. Bileşenler hakkında hiçbir şey bilmeden konuşma. Hem o işlemcinin ne sorunu varmış? 24-25 bin fiyat bandında en çok kullanılan işlemcilerden. Ve sen hala anlamıyorsun hadi 1 hafta sonra bu sistem 35-40 bine geldi. Sen dedin ki 24 bine alınmaz. Neyse uzatmanın lüzumu yok.

Kart zaten 2 k ve 4 k kartı. Ve o işlemci o ekran kartını 2 k ve 4 k da rahat besliyor. Sadece 1080 p de %3-5 darboğaz yapıyor o da zaten bu kartı alıp 1080 kullanacaksan kullanma. Bileşenler hakkında hiçbir şey bilmeden konuşma. Hem o işlemcinin ne sorunu varmış? 24-25 bin fiyat bandında en çok kullanılan işlemcilerden. Ve sen hala anlamıyorsun hadi 1 hafta sonra bu sistem 35-40 bine geldi. Sen dedin ki 24 bine alınmaz. Neyse uzatmanın lüzumu yok.
Ben eskiden bu sistemi gördüğümde hesaplamıştım Akakçe'den bir ara daha ucuz çıkmıştı illahki zorluyorsun o zamana göre alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı