30.000 TL sistem toplama

En iyi hazır sistem bence bu. Tüm parçaları güzel. Yine de isterseniz parçalarda yükseltme yapabilirsiniz. Yapmasanız da dediğim gibi parçalar kaliteli.
Monitör olarak da 3100 Lira'ya şu anda indirimde olan bu monitör oldukça güzel gider diye düşünüyorum.

En iyi hazır sistem bence bu. Tüm parçaları güzel. Yine de isterseniz parçalarda yükseltme yapabilirsiniz. Yapmasanız da dediğim gibi parçalar kaliteli.
Monitör olarak da 3100 Lira'ya şu anda indirimde olan bu monitör oldukça güzel gider diye düşünüyorum.
Bu sistem nasıl hocam?

Bu sistem nasıl hocam?

Sadece ekran kartını 3080 Ti yapmak için diğer parçalardan çok fazla ödün veriyor olursunuz. Bence Efe uygaç hazır sistem çok daha iyi.

11. nesil Intel sıkıntı. İşlemcileri 240 MM sıvı soğutmayla bile yükte zaptedemiyorsun. Güç ihtiyacı için bayağı iyi kapasitörlü anakart lazım. Tabiri caizse anakart VRM'leri cayır cayır yanıyor.
10. nesil Intel bu vakitten sonra alınmaz. PCI Express 4 desteği yok çünkü.
Ryzen 5800X almak en mantıklısı.

Sadece ekran kartını 3080 Ti yapmak için diğer parçalardan çok fazla ödün veriyor olursunuz. Bence Efe uygaç hazır sistem çok daha iyi.

Hocam 4K çözünürlükte güzel bir performans almak istiyorum bir de 3080 Ti 3090 ekran kartına yakın olduğu için biraz daha alınabilir olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı