30.000TL bütçe ile üniversite için laptop önerisi

Bütçe
30000
Hocam Excaliburda satış yapan bir tanıdığımız var ısınma sorunu piyasada abartıldığı kadar değil dedi, ki abime sorduğumda ısınma benim için o kadar büyük bir sorun değil, sessiz ortamlarda yüke bindirmem zaten dedi. Abim şahsi olarak laptopu mağazada görüp malzemesine bakmış onu da beğenmiş içinde barındırdığı donanımlarda fiyatına göre uygun değil mi ? F/P olarak uygun buldum hocam, bildiğiniz kronik sorunlar varsa hepisini ya da bir çoğunu yazar mısınız ? Açık ve net bir şekilde "alınmaz" değil de bu, bu, bu, sebeplerden tercih etmemelisin derseniz aklımda daha çok şeyler yerine oturabilir. Şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Yine de alınmaz malzeme kalitesi düşük.

Pek göz ardı edilebilecek bir sorun değil ısındıkça fan daha sesli çalışır bu da sinir eder sesi dinlerim diyorsanız siz bilirsiniz ve zaten tek sorun ısınma değilki.
Yine de alınmaz. Teknik servisi ayrı cihazın malzeme kalitesi ayrı falso.

Hocam excaliburada satış yapan bir tanıdığımız var ısınma sorunu piyasada abartıldığı kadar değil dedi, ki abime sorduğumda ısınma benim için o kadar büyük bir sorun değil, sessiz ortamlarda yüke bindirmem zaten dedi. Abim şahsi olarak laptopu mağazada görüp malzemesine bakmış onu da beğenmiş içinde barındırdığı donanımlarda fiyatına göre uygun değil mi? F/P olarak uygun buldum hocam, bildiğiniz kronik sorunlar varsa hepisini ya da birçoğunu yazar mısınız? Açık ve net bir şekilde "alınmaz" değil de bu, bu, bu, sebeplerden tercih etmemelisin derseniz aklımda daha çok şeyler yerine oturabilir. Şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Tanıdıkla alışveriş yapılmaz. Özellikle teknolojik alet konusunda. Excalibur ve Monster ısınma sorunu kronik olan Clevo kasaları kullanıyorlar. Çin'den toplu fason üretim yapıp Türkiye'de logo basıyorlar. Hatta bu cihazlar aynı banttan çıkıyor bile diyebilirim.

Geri
Yukarı