30.000TL Gaming laptop tavsiyesi

Bence de 3000 serisini beklemeniz daha iyi olabilir zaman sorununuz yoksa. Bütçeniz zaten çok fazla ve üst modelleri alabilirsiniz.

Hocam o para bir bilgisayara verilmez çöpe atılmış olur Max bir PC'ye 10K bence verilir 20K nız çöpe gider.

10kya doğru düzgün RTX 2060/2070 laptop bulur musun? Bir laptopa 100000TL bile verilir bence sizce verilneyebilir ama konu sahibi burada fiyat hakkında fikir değil model/seri/marka/laptop önerisi istiyor
.

10kya doğru düzgün RTX 2060/2070 laptop bulur musun? Bir laptopa 100000TL bile verilir bence sizce verilneyebilir ama konu sahibi burada fiyat hakkında fikir değil model/seri/marka/laptop önerisi istiyor.

25.000 TL'den düşük laptop, çöptop zaten. Dolar olmuş 8 lira. Adam gibi sistem bulunmaz. 10.000'e laptop alınmaz. Parayı çöp cihaza vermiş olursunuz.

İşte bende onu diyorum. İnsanlar kötü markanın laptopunu şansada olsa tutturabiliyor. Benim 2 Gamepower ürünüm var memnunum ama önermiyorum. Aynı şey değil diyebilirsin ama aynı mantık.

Reis zaten ASUS laptop kullandığım için Gaming laptoplar hakkına bir fikrim yok o yüzden hata yapabilirm fakat sende haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı