30.000TL Gaming laptop tavsiyesi

Asus ROG Strix G17 G712LWS-EV028 Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı şunu alabilirsiniz gerçekten 30K’lara gerek yok 20K ile bunu alınca en yüksek ayarlarda oynarsınız hazır indirimde kaçırmayın. İçindeki ekran kartı Max-Q değil tam performans işlemcisi oyun için iyi RAM'i 32 yapabilirsiniz aldıktan sonra SSD’yi artırıp HDD ekleyebilirsiniz ve Gaming mouse alabilirsiniz dediğim şeyleri yapınca en fazla 22.5k’ya patlar gayet ideal 30K laptop’da 2080 Super olur ancak bu Max-Q’dur yani daha düşük performans 2080 gücü ki 2080 ile 2070 Super arasında ne kadar fark olabilir ve o 7.5k paraya ne kadar değebilir? En mantıklısı benim linkini bıraktığım laptop’u almak olacaktır. 5 yıldan uzun bir süre götürür sizi.
Illaki 35K istiyorsanız şunu buldum; MSI GE75 Raider 10SGS-202TR i9-10980HK 2.40GHz 64GB 1TB 512GB SSD 8GB GeForce RTX 2080 Super 17.3” Full HD Win10 Home Gaming (Oyuncu) Notebook - incehesap.com hazır indirimde bunu da kaçırmayın.

Sen o laptopu al. Buradan faturanı yayınla. Eşek gibi anırmaz isem adam değilim, hodri meydan. Millet de toplanmış akıl veriyor. 30 bin TL'yi laptopa verecek adam size fikir mi sunar? Zaten adam işin ehlidir.

Eşek gibi anırıp video çekmezsen? Bizzat kendi yüzünü gösterip YouTube link buraya atacak mısın? Burada yorum atan tüm arkadaşlar şahit olsun cebinde beş kuruş paran yoksa bunun sorumlusu ben değilim yokluktan ne yapacağını şaşırmışsın. Sana bu konu üzerinden odamın fotoğrafını paylaşacağım mutlaka Online ol.

Eşek gibi anırıp video çekmezsen? Bizzat kendi yüzünü gösterip YouTube link buraya atacak mısın? Burada yorum atan tüm arkadaşlar şahit olsun cebinde beş kuruş paran yoksa bunun sorumlusu ben değilim yokluktan ne yapacağını şaşırmışsın. Sana bu konu üzerinden odamın fotoğrafını paylaşacağım mutlaka Online ol.

Hocam boş verin herkesi bir sanıyorlar. Uğraşmaya değmez.

Sen o laptopu al. Buradan faturanı yayınla. Eşek gibi anırmaz isem adam değilim, hodri meydan. Millet de toplanmış akıl veriyor. 30 bin TL'yi laptopa verecek adam size fikir mi sunar? Zaten adam işin ehlidir.

Hocam boş verin herkesi bir sanıyorlar. Uğraşmaya değmez.

Ben anlamadım yani benim illa 10bintl laptop mu almam lazımdı ya da 10 bin TL tavsiye mi aramam gerekiyor? 35 bin TL deyince ne diye gözde büyüdü herkesin kazandığı kendine kardeşim. Ne bilebilir benim neye ne kadar vereceğimi kimi ne ilgilendirir. Psikolojik sorunları olan insanlar almayacağı yapmacağını şeylerin havasını atar boşboş burada sizle yarışacak sizle uğraşacak değilim. Laptop kullanmadım ve almadım MacBook kullanıyorum oyun olarak laptop tavsiyesinden nerelere geldi konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben anlamadım yani benim illa 10bintl laptop mu almam lazımdı ya da 10bintl tavsiye mi aramam gerekiyor? 35bintl deyince ne diye gözde büyüdü herkesin kazandığı kendine kardeşim. Ne bilebilir benim neye ne kadar vereceğimi kimi ne ilgilendirir. Psikolojik sorunları olan insanlar almayacağı yapmacağını şeylerin havasını atar boşboş burada sizle yarışacak sizle uğraşacak değilim. Laptop kullanmadım ve almadım MacBook kullanıyorum oyun olarak laptop tavsiyesinden nerelere geldi konu.
Hangi cihazdan yazdınız bunu?

Ben insanları masraftan kurtarmaya çalışıyorum. Tercih tabii ki konu sahibinin kararı.
Kardeşim belki adamın işi var. Belki adam zengin. Bu sizi neden ilgilendiriyor anlamıyorum. Arkadaş öneri istemiş.

Geri
Yukarı