30-35 TL oyun tavsiyesi

burstappenn

Hectopat
Yer
Autodromo Nazionale Monza
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 30-35 TL oyun arıyorum. Hikayeli veya araba yarışı oyunları lazım. CS; GO vb. oyunlara biraz ara verdim. Epic Games, Steam fark etmez önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

İlk ödemesi 5 TL dostum. Ondan sonra 30 TL.

Aslında biraz farklı bir şey var hem 45 TL olan üyeliği ilk ay 5 TL'ye alıp bir ay sonra PC için olan 14 TL'lik üyeliği alabilirsiniz yine 5 TL'ye yani 2 ayda 11 TL gibi(küsuratlı) bir para vermiş olacaksınız bence gayet makul. Ayrıca dediği gibi 2 ayda bütün oyunlarını bitirirsiniz hatta sıkılırsınız.

Aslında biraz farklı bir şey var hem 45 TL olan üyeliği ilk ay 5 TL'ye alıp bir ay sonra PC için olan 14 TL'lik üyeliği alabilirsiniz 2 ay almış oluyorsunuz ayrıca dediği gibi 2 ayda bütün oyunlarını bitirirsiniz hatta sıkılırsınız

Hocam aslında ben böyle aylık ödemeleri sevmiyorum. Platform fark etmez varsa bildiğiniz dediğim kategorilerde önerilerinizi bekliyorum. Böyle olunca kendimi rahat hissedemiyorum.

Hocam aslında ben böyle aylık ödemeleri sevmiyorum. Platform fark etmez varsa bildiğiniz dediğim kategorilerde önerilerinizi bekliyorum. Böyle olunca kendimi rahat hissedemiyorum.

Anlıyorum ama Forza Horizon4 ya da sea of thives gibi oyunların fiyatı ülkemizde ucuz değil Steam'de de indirim yok yani hem keyifle oynayacağınız hem de güzel grafiklere sahip oyunlar 30 40 TL'yi geçiyor. Hikaye tabanlı demişsiniz Steam'den indirim bekleyip Witcher serisini alabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam 22 gibi bir fiyata bütün seriyi satıyorlardı.

Anlıyorum ama Forza Horizon4 ya da sea of thives gibi oyunların fiyatı ülkemizde ucuz değil Steam'de de indirim yok yani hem keyifle oynayacağınız hem de güzel grafiklere sahip oyunlar 30 40 TL'yi geçiyor. Hikaye tabanlı demişsiniz Steam'den indirim bekleyip Witcher serisini alabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam 22 gibi bir fiyata bütün seriyi satıyorlardı.

Witcher 1 ve 2 var bende. Ama ısınamadım. Forza Horizon 4'ede dediğiniz gibi para yetmediği için Forza Horizon 3 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı