30-40 metrelik CAT 6 kablo önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Modem odama uzak olduğundan dolayı 30-40 metreye yakın bir kablo lazım. İnternetten baktım biraz ama emin olamadım kötü yorumlar çok fazla var. Önerilerinizi bekliyorum.

İnternette araştırdığıma göre piyasadaki hem en kaliteli hem de en pahalı kablo, HES üretimi kablolar. Ama gerek fiyatı gerek internetteki tavsiyeler ayrıca kendi kullanımım sonucu nexans markasını tavsiye ederim.
Alacağınız yere kablonun iki tarafına RJ45 jack takmalarını söyleyin. Ben aşağıdaki linkten satın almıştım.

Daha dün bende başka odaya taşınacağım için kablo almaya gittim. Bilgisayarcı cat5 ve cat6 kablo var dedi. Cat5 lerin metresi 1.50 cat6 ise 4.50. Ben de kaliteli olandan aldım 16 metre aldım 65TL ödedim. Ordan hesapla ve cat 6 al çok sağlam kablo.

Ugreen çok kaliteli bir marka (Özellikle kullandığım Type C USB HUB ve CAT 8 Ethernet kablosu). Bir çok ürününü kullanıyorum. Bütçeye göre Ugreen CAT 8, CAT 7, CAT 6 kablolarından birini rahatlıkla alabilirsin.
Biraz pahalı ama büyük ihtimal 40 Metresini alıcam gibi duruyor. Elime tam bir metre geçince belki 50 Metre olma ihtimali var.

Geri
Yukarı