30-40 TL Uçlu Kalem Önerisi

Hepsi kullandığım (Rapid hariç) ve tavsiye ettiğim kalemlerdir, sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Zamanında bunları 5-15 lira arası aldığımı hatırlıyorum ne günlerdi be :D

Zamanında bunları 5-15 lira arası aldığımı hatırlıyorum ne günlerdi be :D
Pensan IQ hariç 5-15 TL arası alabilmeniz için Türk Lirasının dolarla denk olması gerekiyor, böyle bir şey olduğunu hiç hatırlamıyorum ama Pensan yerli malı olduğu için oldukça ucuz ve yeterince kaliteli.

Pensan IQ hariç 5-15 TL arası alabilmeniz için Türk Lirasının dolarla denk olması gerekiyor, böyle bir şey olduğunu hiç hatırlamıyorum ama Pensan yerli malı olduğu için oldukça ucuz ve yeterince kaliteli.
Yaklasık 6 yıl öncesi Tombow 7 TL Rotring set 13 TL satıldığını çok net hatırlıyorum.

Hepsi kullandığım (Rapid hariç) ve tavsiye ettiğim kalemlerdir, sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Rotring tercihimdir. Bilmiyorum bu fiyatlara kaldımı ama 2 sene önce 25 TL'ye almıştım hala kullanıyorum bir kere bile sorun çıkartmadı.
Grip Plus aldım BKM Kitap üzerinden 34 TL’ye. Cashback ile 5 TL geldi. 29 TL’ye gelmiş oldu.

Grip Plus aldım BKM Kitap üzerinden 34 TL'ye. Cashaback ile 5 TL geldi. 29 TL'ye gelmiş oldu.

Bende BKM'de Papara kullanıyorum, gayet kullanışlı.
2121.png

Yeni konular

Geri
Yukarı