30 bin TL altı Gaming laptop

Bana webcam olayı biraz enteresan geliyor sonuçta maksimum yapıcağımız şey video görüşme. Alette webcam yok ama dahili mikofon var haliyle discord vs. gibi yerlerde bir eksiklik çekmiyorsunuz. Sırf video konferans içinde bunun kadar iyi bir aleti kaçırmam. Çekersin 1 tane logitech c550 gibi bir şey her işini görür ufacık bir şey zaten. Numpade gelince ben masaüstü bilgisayarımda da TKL klavye kullanıyorum. Bir mimar olmama rağmen numpadi kullanmamaya alıştığım için çok mutluyum. Ama her şeyi sonunda mevzu sizin tercihiniz. Yanlış bilmiyorsam Asusun aynı donanıma sahip TUF modellerinde webcam var onlara da bakabilirsiniz

G513rm de numpad ve kamera yok diye biliyorum. En azından kamera olsa daha iyi olurdu benim için. Var mı başka tavsiye edebileceğiniz? 35e kadar çıkabilirim duruma göre.

Ben de G513 aldım. Benim de aklima en cok takilan webcam oldu. Ama artik her telefonda ön kamera var ve telefondan rahatça katilabilirim toplantilara diye düşündüm.

Bana webcam olayı biraz enteresan geliyor sonuçta maksimum yapıcağımız şey video görüşme. Alette webcam yok ama dahili mikofon var haliyle discord vs. gibi yerlerde bir eksiklik çekmiyorsunuz. Sırf video konferans içinde bunun kadar iyi bir aleti kaçırmam. Çekersin 1 tane logitech c550 gibi bir şey her işini görür ufacık bir şey zaten. Numpade gelince ben masaüstü bilgisayarımda da TKL klavye kullanıyorum. Bir mimar olmama rağmen numpadi kullanmamaya alıştığım için çok mutluyum. Ama her şeyi sonunda mevzu sizin tercihiniz. Yanlış bilmiyorsam Asusun aynı donanıma sahip TUF modellerinde webcam var onlara da bakabilirsiniz
Tuflar fazla isiniyor diyo herkes ancak benim bilgim yok. Klavye olarak ben de %66 klavye kullaniyorum o yuzden numpadi pek dert etmedim.

Ben alışkanlıklarını sürekli değiştirmeyi seven biri olduğum için konforuma çok düşkün değilim haliyle bir üründe asıl parayı vermek istediğim şey hep verim oluyor. Yıllardır masaüstü bilgisayarım için 1 tane dolabımda webcamim var ve toplasan 5 kere kullandım. Numpadde insanlar için çok önemli geliyor ama bence o da vazgeçilmez değil. Örnek veriyorum ben projelendirmemde sürekli alan verirken m² ibaresini kullanmam gerekiyor numpadim olsa alt+0178 kombinasyonu ile direk yapabiliyorum ama sırf onun için numpade bağlı olmak istemediğim için genelde karakter eşlemi açıp ordan kopyala yapıştır yapıyorum. Kısacası verdiğiniz para ürünün temel özelliklerine olmalı bence kalan her şeye alışılır ve çözümü bulunur. Ama daha güçsüz bir ekran kartı daha kötü bir panel daha kötü bir soğutmanın (farazi konuşuyorum alacağınız modeli bilmiyorum) çözümü yok.

Geri
Yukarı