30 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
25-30k

furkancyr13

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben biraz araştırdım ama çok da anlamıyorum açıkçası bu konulardan, inşaat mühendisliği okuyorum, hem orada kullanacağım programlar için hem de oyun oynamak üzere bir laptop arıyorum. Önerilerinize açığım 25-30k arası dedim ama duruma göre 35K'ya kadar genişletilebilir diyelim. Tercihen Intel işlemcili olsun. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cevabınız için teşekkür ederim. ASUS ROG linkiniz için tercihen Intel işlemcili arıyorum o yüzden bana uygun değil, diğer öneriniz için de markayı ilk defa duyuyorum özellik bakımından oldukça yeterli ama fiyat olarak biraz uçuk olabilir benim için yine de önerileriniz için teşekkür ederim.

Özellik ve fiyat bakımından aradığım kriterleri taşıyor, öneriniz için teşekkür ederim.

Tercihen Intel işlemcili arıyorum ama öneriniz için yine de teşekkür ederim.

Batarya ve şarjla ilgili bir problem yaşamadım. Yaşayan da görmedim. Ne kadar gidiyor derseniz hiç denemedim ama testlerde yaklaşık 6 saat video oynatma süresi var. Alacağınız herhangi bir AMD işlemcili sistem çok daha iyi batarya performansı sunacaktır. O konuda Intel AMD'nin gerisinde. Performans olarak da tam tersi geçerli. Soğutması başarılı. Fanlar düşük devirde olmasına rağmen sıcaklıklar düzgün seviyelerde. Fan gürültüsü olmuyor.

Batarya ve şarjla ilgili bir problem yaşamadım. Yaşayan da görmedim. Ne kadar gidiyor derseniz hiç denemedim ama testlerde yaklaşık 6 saat video oynatma süresi var. Alacağınız herhangi bir AMD işlemcili sistem çok daha iyi batarya performansı sunacaktır. O konuda Intel AMD'nin gerisinde. Performans olarak da tam tersi geçerli. Soğutması başarılı. Fanlar düşük devirde olmasına rağmen sıcaklıklar düzgün seviyelerde. Fan gürültüsü olmuyor.

Ekran kartı watt değerleri nedir, bir de ekranın kendisi nasıl? Demek istediğim kalite olarak, renk, parlaklık, ışık sızması vs. açısından. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı