30 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000 tl ortalama

TheSomy

Yoctopat
Daha fazla  
Birkaç link bırakıyorum sizde tavsiyelerde bulunabilirseniz sevinirim.
Bu arada Acer ve Lenovo 4000 serisi laptoplar ortalama kaç TL'ye çıkar? (i7 13700H 4050 16 GB DDR5 RAM şeklinde)

34-36 arasına 4060 ASUS ROG satılmıştı geçen haftalarda. Aceleniz yoksa bekleyip bakın ama ekonomi belli olmuyor tabii. 3070 üzmez.

Acer'e bulaşma bence pişman olursun. Monster ya da MSI katına tercih edebilirsin yakın bir zamanda aynı fiyat bandında bir arkadaşım için bakıyorduk Monster aldı memnun.

Acer'e bulaşma bence pişman olursun. Monster ya da MSI katına tercih edebilirsin yakın bir zamanda aynı fiyat bandında bir arkadaşım için bakıyorduk Monster aldı memnun.

Acer'e bulaşma deyip Monster tavsiye etmen çok ironik ve komik olmuş. Mümkünse bilgili insanların yazması önerilerde bulunması daha sağlıklı olur. Yanlış yönlendirmeyelim insanları.

34-36 arasına 4060 ASUS ROG satılmıştı geçen haftalarda. Aceleniz yoksa bekleyip bakın ama ekonomi belli olmuyor tabii. 3070 üzmez.
O laptop şu an 40k hocam sabah stoklara girdi. Beklemenin bir manası yok eldeki 3070 ve 3070ti’li modelleri tavsiye edin gitsin bütçe yetmiyorsa.

Msi katana ve monster’dan da uzak durun mümkün mertebe :) @TheSomy

Acer'e bulaşma deyip Monster tavsiye etmen çok ironik ve komik olmuş. Mümkünse bilgili insanların yazması önerilerde bulunması daha sağlıklı olur. Yanlış yönlendirmeyelim insanları.
Ne alakası var kardeşim 4 senedir kullanıyorum gayet memnunum kullanan diğer çevremdeki insanlar da memnun. Acer alıp memnun olan 1 tane insan görmedim daha.

Acer'in 2020 kasalarından sonra soğutma yada performansta şikayet duymadım. Alınabilecek en F/P laptoplar şuan Acer'de. Ekran panel kalitesi biraz düşük sadece onun haricinde o fiyatlara Max-P + MUX bulunmuyor. Daha iyisi varsa gösterebilirsin. Monster'in bazı kasalar hariç çok kötü, Katana serisi de iyi değil ve fiyatları absürt.

Yeni konular

Geri
Yukarı