30 bin TL ile kulaklık, monitör, kasa ve oyuncu koltuğu önerisi

Bunlar gözüme çarptı. Malzeme kalitesi olarak Galax revolution 01 biliyorum sadece. Fiyatına göre fena olmayan bir kasa.

Şey nasıl ismini bilmiyorum çoğu sistemin kasası önü delikli kumaş gibi bir şeyle önünde TUF yazıyordu galiba.

Şey nasıl ismini bilmiyorum çoğu sistemin kasası önü delikli kumaş gibi bir şeyle önünde TUF yazıyordu galiba.
Bu mu ?

buldum da pahaliymis :D

Asus TUF Gaming GT301 Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa​

Bu mu?

Aynen, onun soğutması mı daha iyidir yoksa attığın ilk kasanın mı?

Hiç bilmiyorum, ne olacağı belli olmuyor. Normalde fiyatların düşmesi lazım da bizde doların ne olacağı belli değil.

Merhaba bazı konulara daha bakarken AMD ekran kartlarında WattMan hatası olduğunu gördüm bu ekrsn kartında da olabilir mi olursa çözümü nedir biliyor musun?
Monitör kalmamış piyasada. Hepsi uçuk fiyatlarda şu an.

Monitör:

Kasa:

İki adet.

Monitör+Kasa 27.620TL tutuyor. İstediğiniz parçalara göre özelleştirebiliriz veya sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Sence attığın kasa mı yoksa bu mu özelliklerini tam bilmediğin için bir şey diyemiyorum
Aigo DarkFlash DLX21 MESH Panel Gaming RGB E-ATX Kasa bu kasa nasıldır kuponla birlikte 1480TL'ye iniyor

Son düzenleme:
Merhaba bazı konulara daha bakarken AMD ekran kartlarında WattMan hatası olduğunu gördüm bu ekrsn kartında da olabilir mi olursa çözümü nedir biliyor musun?

Sence attığın kasa mı yoksa bu mu özelliklerini tam bilmediğin için bir şey diyemiyorum
Aigo DarkFlash DLX21 MESH Panel Gaming RGB E-ATX Kasa bu kasa nasıldır kuponla birlikte 1480TL'ye iniyor
DLX21 daha iyi.

6000 serisi kartlarda çok daha az sıkıntı çıkıyor. 2 hafta iade süreciniz var zaten. Problem yaşarsanız iade edip farklı bir kart alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı