30 bin TL laptop önerisi

Bütçe
30.000 TL

Onur 2604

Hectopat
Daha fazla  

Bu laptop modelleri arasında kaldım.
Bir de 1. ve 2. linkteki laptopların ekran kartlarının kaç W olduğunu biliyorsanız yazabilir misiniz?

Bu bütçede daha iyi bir cihaz olduğunu sanmıyorum kesinlikle bende bunu tavsiye ederim.

Bir de 1. ve 2. linkteki laptopların ekran kartlarının kaç W olduğunu biliyorsanız yazabilir misiniz?
1.Linkteki ürünün benzerini arkadaşım aldım, yabancı forumlarda menteşe problemi olduğuna dair söylenti var. Kendisi de yaşadı.
2.Linkteki ürün ise fiyatı çok abartılmış. İlk çıktığında 21K civarlarına bulunuyordu, bir yakınım 22K'ya almıştı. Şu an o model alınmaz çok pahalı olmuş.
En mantıklısı benim dediğim modeli alın.

2.olanın yazılımla 100w sabitlendiği dedikodusu var.

17 inç düşünmüyorsanız en iyi cihaz, eğer düşünüyorsanız acer nitro tarafına bakabilirsiniz.

1.Linkteki ürünün benzerini arkadaşım aldım, yabancı forumlarda menteşe problemi olduğuna dair söylenti var. Kendisi de yaşadı.
2.Linkteki ürün ise fiyatı çok abartılmış. İlk çıktığında 21K civarlarına bulunuyordu, bir yakınım 22K'ya almıştı. Şu an o model alınmaz çok pahalı olmuş.
En mantıklısı benim dediğim modeli alın.
lp019 yazıyor farkı ne acaba ?

4060'lı TUF olanı alıp mutlaka RAM'i yükseltin 8 GB olarak kullanırsanız ben ne aldım dersiniz.

4000 serisinde 4050 ve 4060 95W üstünde pek performans artışı sağlamıyor o yüzden.

Aynen bendede Ryzen 5 4600H var 8 GB RAM ekledikten sonra cihaz gençleştim resmen bu kadarmı fark eder oldu.

Bide bişey daha soracağım da laptop’a playstation’dan görüntü aktarabilir miyim
yani mesela hdmı‘ı thunderbolt’a çeviren çeviriciler var onları kullansam işe yarar mı
eğer böyle birşey yapaniliyor isem bu laptop’u almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı