30 bin TL oyuncu bilgisayarı önerisi

Sinerji'yi önermiyorum
iade konusunda sıkıntı olduğunu öğrendim onun dışında öneriliyor. Önermemenizin sebebi nedir

Hocam siz ona bakmayın ben 2080 de kullandım 3070 Ti da + 3070 Ti var hala sistemde bence sadece oyun için ise geçme başka bir ihtiyacın varsa al.
performansları aynıysa fiyatlarıda çok farklı değil zaten boşuna kasadan çıkartıp başka kasaya takmim ekran kartsız satışı zorlanıyor birazda güncel olsun kötümü etmiş olurum

iade konusunda sıkıntı olduğunu öğrendim onun dışında öneriliyor. Önermemenizin sebebi nedir
Anakart aldım bir parçası kırık geldi. Defalarca kez aradım , doğru düzgün ilgilenmediler. Ürünü bu şekilde kullanıyorum mecburen. Bedava verseler sinerjiden bir şey almam daha.

İade konusunda sıkıntı olduğunu öğrendim onun dışında öneriliyor. Önermemenizin sebebi nedir?

Performansları aynıysa fiyatları da çok farklı değil zaten boşuna kasadan çıkartıp başka kasaya takmim ekran kartsız satışı zorlanıyor biraz da güncel olsun kötümü etmiş olurum.

2.elden kartını satıp 3070 Ti alabilirsin işlemcin kaldırır onu.

Anakart aldım bir parçası kırık geldi. Defalarca kez aradım, doğru düzgün ilgilenmediler. Ürünü bu şekilde kullanıyorum mecburen. Bedava verseler Sinerji'den bir şey almam daha.

Bak şimdi ben bu bizim Türk insanindaki ticaret mantığını anlamıyorum sen şimdi çok kötü bir deneyim yaşadın Sinerji'den bir daha asla alışveriş yapmayacağım diyorsun bu diğer sektörler içinde böyle 2 3 kuruş para kazanacaklar diye müşteriyi temelli kaybediyorlar gerçekten akıl işi değil bunların yaptıkları.

Zaten işlemci sıkıntı biraz oyun konusunda performansı kötü ama renderda canavar ben alırken dikkat etmemiştim.

Yine çok kötü değil belki onu da satıp 2.el Ryzen 7 5800x3D alabilirsin.

Zaten işlemci sıkıntı biraz oyun konusunda performansı kötü ama renderda canavar ben alırken dikkat etmemiştim.

Bende bu arasa Ryzen 7 5800X le kullanıyorum memnunum.

Bak şimdi ben bu bizim Türk insanindaki ticaret mantığını anlamıyorum sen şimdi çok kötü bir deneyim yaşadın Sinerji'den bir daha asla alışveriş yapmayacağım diyorsun bu diğer sektörler içinde böyle 2 3 kuruş para kazanacaklar diye müşteriyi temelli kaybediyorlar gerçekten akıl işi değil bunların yaptıkları.

Yine çok kötü değil belki onu da satıp 2.el Ryzen 7 5800x3D alabilirsin.
işte öyle tak çıkar yapacağıma komple satıp en azından parçaları yenilemiş olurum

Selam arkadaşlar, 30 bin TL bütçem var. Halihazırda RTX 2080 ekran kartım ve Ryzen7 3800X işlemcim var. Bu sistemi satıp bütçeyi biraz arttırarak daha çok oyuna yönelik bir sistem toplamak istiyorum. Sinerji'de fiyatlar çok uygun. Oradan almak mantıklı mı, mantıklıysa bana bilgisayarı toplayıp tavsiye ettiğiniz parçaları gönderebilir misiniz? Benim aklımdaki RTX 3070 Ti ve Intel i7 11700K. Performans testlerini yapan sitede bu işlemci R9 5950X'den daha performanslı. Cevaplarınızı bekliyorum.

User Benchmark adlı siteden bahsediyorsan o sitenin hiçbir testi tutarlı değil tamaman "taraf tutan" bir site. Anakartınız destekliyorsa üst seri Ryzen'lere geçin ve illa istiyorsanız RAM arttırın daha mantıklı olur. 3070 Ti'a geçmenin mantığı yok. Anakartınız yazarsanız sevinirim. X570 ise eğer size bir 5900X yolu görünüyor gibi.

User Benchmark adlı siteden bahsediyorsan o sitenin hiçbir testi tutarlı değil tamaman "taraf tutan" bir site. Anakartınız destekliyorsa üst seri Ryzen'lere geçin ve illa istiyorsanız RAM arttırın daha mantıklı olur. 3070 Ti'a geçmenin mantığı yok. Anakartınız yazarsanız sevinirim. X570 ise eğer size bir 5900X yolu görünüyor gibi.
anakart b450 işlemciyi mecbur değiştiricem oyun performansı kötü anakartta eski

Yeni konular

Geri
Yukarı