30 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

yeşilkalem

Decapat
Daha fazla  
Otuz bin lira bütçeli bir laptop alacağım arkadaşlar. Pil ömrü uzun ve oyun için üst segment olmasını istiyorum. Monitöre bağlayıp yazılım için vs. kullanacağım. Tavsiye ürününüz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bence bu güzel bir tercih sade görünümlü Gaming bir göz atın derim.
3070e göre kasası farklı sanki. Soğutması iyi mi?

3070e göre kasası farklı sanki. Soğutması iyi mi?
Laptopların çoğu ısınması minimum denilse de ısınıyor ama HP, Acer ve Lenovo modellerine göre daha az ısınıyor klavyeye dokunduğunuzda sıcaklığı odaklanmazsanız hissetmiyorsunuz 3060lı model için söylüyorum 3070'li model kullanmadım henüz.

Otuz bin lira bütçeli bir laptop alacağım arkadaşlar. Pil ömrü uzun ve oyun için üst segment olmasını istiyorum. Monitöre bağlayıp yazılım için vs. kullanacağım. Tavsiye ürününüz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ekranıyla 2. monitörün olur. Cihaz video çekildiği gün açıldı.

Laptopların çoğu ısınması minimum denilse de ısınıyor ama HP, Acer ve Lenovo modellerine göre daha az ısınıyor klavyeye dokunduğunuzda sıcaklığı odaklanmazsanız hissetmiyorsunuz 3060lı model için söylüyorum 3070'li model kullanmadım henüz.
Yok hocam mesela Lenovo kasası 3050için tasarlanmış 3060lısı ısınıyor. Aynı durum mevcut mu diye sordum?

Geri
Yukarı