30 bin TL'ye hangi Gaming laptop alınmalı?

Bütçe
27000-34000
Acer nitro 5'de internette mux olmadığı yazıyor. Delta 15'de yok zamanında alacaktım Mux yok diye vazgeçtim. Asusun rog strix modelinin hiçbirinde yok diye biliyorum birkaç yerde de yok diyorlar. HP'ler hakkında bilgim yok. Monsterın malzeme kalitesinden vs. endişe ediyorsanız bir öneri bırakayım.

bütçenizi aşıyor ama indirim gelebilir. Ya da harici monitör ile kullanacaksanız zaten mux'a gerek yok attıklarınızdan seçebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
Yorumun için teşkkür ederim, ancak şu bilgiyi düzeltmek istiyorum; bahsi geçen Acer Nitro 5'te mux mevcut: Acer Nitro 5 İnceleme videosuna bakabilirsiniz.

Ek olarak mux switch'e dair şöyle bir liste buldum, paylaşayım: Full List of Laptops with MUX Switch

Son düzenleme:
HP Omen 16'da "Advanced Optimus" teknolojisi var. Entregre grafik tamamen kapatılabiliyor ya da oyun sırasında laptop ekranına görüntü vermesi engellenebiliyor. Bu arada bu serinin RTX 3070'li ve 1 TB SSD'li olan modelini 2 hafta önce 32 bin TL'nin altında bir fiyatla satın almıştım. Çoğu bakımdan gayet başarılı bir cihaz. GPU'nun testlerde 118 Watt'a dayandığını gördüm (normalde en fazla 115 Watt TDP değerine sahip). Tabii grafik gücü bakımından Max-P'li laptop'ların gerisinde kalıyor. İnce, hafif ama aynı zamanda son teknolojilerin kullandığı, performanslı ve şık bir cihaz arıyorsanız Omen 16'nın üzerinde biraz daha durabilirsiniz.

Hocam merhaba, bilmediğim için soruyorum; Nitro modeline DDR5 RAM yükseltmesi yapılabilir mi? Ek olarak bataryası hakkında bilginiz var mı kaç wh değerinde?

DDR5 yapılamaz hocam büyük ihtimalle pili ise bilmiyorum sitesinde yazmıyor:

Ben olsam ROG Strixten yana kullanırdım tercihimi. Bir de aldıktan sonra bir 16 GB ram daha alıp 16x2 32GB Dual Channel olarak kullanılırsa tadından yenmez gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı