30 FPS ETS2'de akıcı ama CS:GO'da değil

Jawierd

Centipat
Makaleler
1
Selamlar, bugün bir şey fark ettim. Geçen günlerde ETS 2 oynarken sabit 30 FPS alıyordum. Ve gayet akıcı geliyordu. Yani hiç sorun etmiyordum. Fakat CS:GO oynadığımda, 30 FPS alsam bile hiç akıcı gelmiyordu. Yani araba veya başka türden oyunlarda 30 FPS alınca gayet akıcı geliyor. Fakat FPS oyunlarında 30 FPS alınca biraz daha yavaş geliyor. Bu olay sadece bende mi oluyor? Yoksa sizde de oluyor mu? Merak ettim.

Selamlar, bugün bir şey fark ettim. Geçen günlerde ETS 2 oynarken sabit 30 FPS alıyordum. Ve gayet akıcı geliyordu. Yani hiç sorun etmiyordum. Fakat CS:GO oynadığımda, 30 FPS alsam bile hiç akıcı gelmiyordu. Yani araba veya başka türden oyunlarda 30 FPS alınca gayet akıcı geliyor. Fakat FPS oyunlarında 30 FPS alınca biraz daha yavaş geliyor. Bu olay sadece bende mi oluyor? Yoksa sizde de oluyor mu? Merak ettim.

Normal. CS:GO yeni haritalar eklendikçe gelişen ve daha iyi sistem isteyen bir oyun. Anladığım kadarıyla sorun bu değilmiş. Dediğin normal bir şey. GTA 5'de 24 FPS alırken sorun olmuyor ama çatışmada PVP vb 24 FPS sorun olabiliyor.

Bende de olan bir şey. ETS simülasyon türü oyun olduğu için olabilir, 24 FPS üstü akıcı oluyor ETS'de. Ama CS:GO'da 60 FPS bile tatmin edici değil.

Monitörünüz kaç Hz? Bununla birlikte oyuncu ekipmanlarınında tepki süreleri mevcut sizi tatmin etmiyorsa daha üst ekipmanlar almalısınız ama muhtemelen monitörünüzün Hz'si düşük.

Geri
Yukarı