Alıcı 30 Liraya Ekran Kartı

199908

Kilopat
Arkadaşlar 30 lira bütçem var. Bu bütçeye alabileceğim en uygun ekran kartınız var mıdır? Düzgün, tertemiz çalışan. Anakartım ASUS P5G41T-M LX.

50855954797_d4a832d877.jpg

Fotoğraftaki slota uygun ekran kartı arıyorum.

Arkadaşlar 30 lira bütçem var. Bu bütçeye alabileceğim en uygun ekran kartınız var mıdır? Düzgün, tertemiz çalışan. Anakartım ASUS P5G41T-M lx.

Eki Görüntüle 844333

Fotoğraftaki slota uygun ekran kartı arıyorum.

Sahibindene gir ve en ucuz ekran kartlarına bak zaten o fiyattan başlıyor. Sağlamını bulmaya çalış sadece görüntü almak için kullanırsın o fiyata alacağın ekran kartını. Letgodanda bakabilirsin HD2600PRO,HD3450 Gibi kartlar bulabilirsin.

Elimde HD 4650 var istersen. Eski bilgisayarımdan kalma, LOL West Diamond 1 gördüğüm emektar bir kart. Aynı anakart üstünde kullandım bende vaktinde zaten.

Elimde HD 4650 var istersen. Eski bilgisayarımdan kalma, LOL West Diamond 1 gördüğüm emektar bir kart. Aynı anakart üstünde kullandım bende vaktinde zaten.
Sağlam çalışıyor mu peki termal macunu chipset'in içinde var mı ikamet ettiğiniz yer İstanbuldaysa hangi semti? ona göre kargosunu düşünebiliriz.

Sağlam çalışıyor mu peki termal macunu Chipset'in içinde var mı ikamet ettiğiniz yer istanbuldaysa hangi semti? Ona göre kargosunu düşünebiliriz.

Sağlam çalışıyor ama termal macununu kontrol etmedim. Kullanması adına bir arkadaşıma vermiştim, sağlam çalışıyordu. Ben verdikten üç gün sonra eline GTX 960 geçtiği için kullanmadı ve olduğu gibi duruyor. Termal macununu vesaire kontrol etme fırsatım olmadı, arkadaştan geri aldıktan sonra kontrol eder, bu konuyu tekrar konuşuruz.

Sağlam çalışıyor ama termal macununu kontrol etmedim. Kullanması adına bir arkadaşıma vermiştim, sağlam çalışıyordu. Ben verdikten üç gün sonra eline GTX 960 geçtiği için kullanmadı ve olduğu gibi duruyor. Termal macununu vesaire kontrol etme fırsatım olmadı, arkadaştan geri aldıktan sonra kontrol eder, bu konuyu tekrar konuşuruz.
Tamamdır hocam en erken zamanda bekliyorum haberlerinizi.

Geri
Yukarı