30 Saniyede %100 Şarj Dolduran Cihaz

Şikayet ettim ve arkadaşlarıma da şikayet etmeleri için ricada bulundum. Bu benim kendi yorumumdu, savcının işi zaten insanlarla uğraşmak benim işim değilki umrumda olsun. Dalgınlık filan hikaye hepsi açgözlülükten aklı başında insan zaten telefonun 100 saniyede şarj olmayacağını bilir.
Şikayetin için teşekkür ederim. Ama meselenin kimin işi olduğuyla alakası yok. Sessiz kalmak yerine tepkimizi göstermemiz yeterli. Burada dolandırılanlar bizim insanlarımız. Belki biz bilinçli olduğumuz için gerçeği görebiliyoruz. Fakat bize sunulan fırsatların sunulmadığı insanlar böyle reklamlara çok çabuk inanabiliyor. Benim şahsi olarak tanıdığım çok insan var. Bu reklamı görse dakikasına sipariş verecek.

Adam trollemiş. :D :D :D
Adsız.png

Ne özel adaptör var ne özel kablosu var almışlar 1 milyoncu pazarından adaptörü bize hava yapıyor işte. 5 volt adaptör ile bunu başarsan zaten dünyada elektrik bitmez. :D Aslında bunu başka adaptör ile de yapamazsın ama inandırıcı olurdu. :rolleyes:

Son düzenleme:
Bunu test etmek için alan bir kanal vardı. 100 saniyede tam şarj olduğunu iddia ediyorlardı adam bi test etti %1 bile şarj olmadı. :D Yani orjinal şarj aletleri bile bunlardan daha hızlı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı