30 TL altı oyun tavsiyesi

ErrorCorrection

Decipat
Çok basit oyunları seviyorum. Stardew Valley tarzı oyun arıyorum. Böyle zor olmayan kafa dinlendirecek. Hikayesiyle değil de oynayışıyla ön plana çıkan bir oyun arıyorum. Chill oyun da olur fark etmez. Ama uzun olsun. Şimdiden teşekkürler.

Age of History veya conquerors oynayabilirsin çok iyi 33 lira Steam'de dünya yı fethetme oyunu Hearts of Iron 4 gibi değil çok basit.

İncelemeni tavsiye ederim internette.

Bir yayıncıdan izlemiştim, ne kadar uzun bilmiyorum ama hoş bir oyun.

Age of History veya conquerors oynayabilirsin çok iyi 33 lira Steam'de dünya yı fethetme oyunu Hearts of Iron 4 gibi değil çok basit.

İncelemeni tavsiye ederim internette.

Hocam Age of History güzel gözüktü hoşuma gitti ama 44 lira.
Ayrıyeten conquerors oyununu bulamadım galiba yanlış yazdınız.

Turmoil öneririm. Steam'de 18 TL chill petrol çıkarttığınız bir oyun.

Güzel oyuna benziyor yorumlarda 4 saat üstü oynayan pek kişi bulamadım. Ama teması hoşuma gitti gameplay videolarına bakacağım. İstek listeme aldım.

Bir yayıncıdan izlemiştim, ne kadar uzun bilmiyorum ama hoş bir oyun.

Bu oyunu biliyordum. Chill oyun ama beni epk sarmaz diye düşünüyorum ama teması güzel. Bu temada önereceğiniz başka oyun var mı?

Starblast, en chill oyun olabilir.

Güzel oyun. İstek listeme aldım. Fiyatı da ucuz ama aklımdaki gibi değil. Travellers Rest benzeri bir oyun arıyorum.

Son düzenleme:
Hocam Age of History güzel gözüktü hoşuma gitti ama 44 lira.
Ayrıyeten conquerors oyununu bulamadım galiba yanlış yazdınız.

Güzel oyuna benziyor yorumlarda 4 saat üstü oynayan pek kişi bulamadım. Ama teması hoşuma gitti gameplay videolarına bakacağım. İstek listeme aldım.

Bu oyunu biliyordum. Chill oyun ama beni epk sarmaz diye düşünüyorum ama teması güzel. Bu temada önereceğiniz başka oyun var mı?

Güzel oyun. İstek listeme aldım. Fiyatı da ucuz ama aklımdaki gibi değil. Travellers rest benzeri bir oyun arıyorum.

Starblast indirimde 3 TL'ye düşüyor belli bir kitlesi LoL'deki gibi ama kalan kısmı saygılı insanlar. Rekabetçi oyunlara başlamamı bu oyun sağlamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı