30 TL altı oyun tavsiyesi

Hocam Age of History güzel gözüktü hoşuma gitti ama 44 lira.
Ayrıyeten conquerors oyununu bulamadım galiba yanlış yazdınız.

Güzel oyuna benziyor yorumlarda 4 saat üstü oynayan pek kişi bulamadım. Ama teması hoşuma gitti gameplay videolarına bakacağım. İstek listeme aldım.

Bu oyunu biliyordum. Chill oyun ama beni epk sarmaz diye düşünüyorum ama teması güzel. Bu temada önereceğiniz başka oyun var mı?

Güzel oyun. İstek listeme aldım. Fiyatı da ucuz ama aklımdaki gibi değil. Travellers rest benzeri bir oyun arıyorum.

Conquerors Age of History 2'nin modlanmış hali kat kat daha iyi Osmanlı senaryoları var mesela Osmanlının beylik dönemi başka Türk devletleri Kurtuluş Savaşı var Türk devletlerinden mesela altınorda devleti Uygurlar Timur'lar göktürkler büyük hun imparatorluğu sonra mesela MÖ 50 ki devletler var öreğin roma imparatorluğu 2023'e kadar var sayısız senaryo var fetret devri bu saydıklarım bu arada hepsi conquerors da var.

Conquerors Age of History 2'nin modlanmış hali kat kat daha iyi Osmanlı senaryoları var mesela Osmanlı'nın beylik dönemi başka Türk devletleri Kurtuluş Savaşı var Türk devletlerinden mesela altınorda devleti Uygurlar Timur'lar göktürkler büyük hun imparatorluğu sonra mesela mö 50 ki devletler var öreğin roma imparatorluğu 2023'e kadar var sayısız senaryo var fetret devri bu saydıklarım bu arada hepsi conquerors da var.

Age of History 2 modsuz hali hiç sarmaz emin ol alacksan buradaki linkten conquerors u kur bence. Atacağım videoda da conquerors yapımcısıda kendisidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Conquerors Age of History 2'nin modlanmış hali kat kat daha iyi Osmanlı senaryoları var mesela Osmanlı'nın beylik dönemi başka Türk devletleri Kurtuluş Savaşı var Türk devletlerinden mesela altınorda devleti Uygurlar Timur'lar göktürkler büyük hun imparatorluğu sonra mesela MÖ 50 ki devletler var öreğin roma imparatorluğu 2023'e kadar var sayısız senaryo var fetret devri bu saydıklarım bu arada hepsi conquerors da var.

Age of History 2 modsuz hali hiç sarmaz emin ol alacksan buradaki linkten conquerors u kur bence. Atacağım videoda da conquerors yapımcısıda kendisidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam tarihe meraklı biri olarak çok ilgimi çekti.
Steam topluluğundan indirebilsek daha güvenli olurdu. Şahsen ben pek güvenemedim.

Hocam tarihe meraklı biri olarak çok ilgimi çekti.
Steam topluluğundan indirebilsek daha güvenli olurdu. Şahsen ben pek güvenemedim.

Dostum indirmeni çok istiyorum güvenebilirsin istediğin gibi zaten yayıncılarda denemiş çıktığı yayıncılar Twitch de falan hep oynuyordu güvenebilirsin hatta kanka dostum şu anda haritaları yaptığı birkaç videosu da var yapım sürecini anlatan şu anda onu izliyorum arkada ynai eğer güvenmesende telefon sürümüde var oradanda oynayabilrsin.

Dostum indirmeni çok istiyorum güvenebilirsin istediğin gibi zaten yayıncılarda denemiş çıktığı yayıncılar Twitch de falan hep oynuyordu güvenebilirsin hatta kanka dostum şu anda haritaları yaptığı birkaç videosu da var yapım sürecini anlatan şu anda onu izliyorum arkada ynai eğer güvenmesende telefon sürümüde var oradanda oynayabilrsin.

Hocam çoğu arkadaş forumda güvenilir demiş zaten. Ama oyun şu an 44 TL indirme girince almayı planlıyorum.

Mashinky -> Fiyatı 39 TL ama tren işlettiğiniz bir oyun. Birazcık kafa yormanız gerekiyor ama sadece birazcık. Yani nerenin neye ihtiyacı var oraya ne taşımalıyım bu sadece. Sonrası trenlerin geliş gidişlerini seyredebilirsiniz.

A Story About My Uncle güzel oyundur. Uçmalı kaçmalı, sakin bir oyun. Oyunun ne kadar sürdüğü hakkında hiçbir fikrim yok ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı