300 TL Beyaz TR Klavye Önerisi

Bütçe
300 TL

nagararcus

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ege
Daha fazla  
Meslek
EEM
Merhaba arkadaşlar. Beyaz bir mouse aldım, yanına da beyaz bir klavye alayım diyorum.
- Mekanik Switch olmayabilir. Fiyata göre almışken mekanik olsun diyebilirim.
- Oyun oynuyorum genellikle.
-Abartılmamış RGB hoşuma gidiyor, zaten beyaz klavye RGB'yi çok güzel gösteriyor.
- Kablolu olsa daha iyi olur.
- Bütçe 300 TL Maksimum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığa bakınca kriterleri sorgulamaya başlamıştım :D İngilizce olur mu?

300 tl'ye RGB'li klavye ? 😲 Hocam gece lambası önersek olur mu ? 😳 Düzleri bile 300 tl değildir heralde. Dolar arttı.

Başlığa bakınca kriterleri sorgulamaya başlamıştım :D İngilizce olur mu?
Ben doğru gördüğümde de kriterleri sorgulamaya başladım.
Moderatör 300 yazarken 30 yapmış galiba, ama bütçem 300.
300 tl'ye RGB'li klavye ? 😲 Hocam gece lambası önersek olur mu ? 😳 Düzleri bile 300 tl değildir heralde. Dolar arttı.
Galiba öyle oldu ya, ben de üzüldüm baya, bizimkiler yine ekonomiye rağmen bulmuştur bi fiyat performans diye düşünmüştüm :D Mekanik olmayınca otomatikmen RGB desteğine de çok uğraşmamışlar.

Hocam en sevmediğim şeydir bütçeni çok az daha arttır demek ama mecbursunuz. https://www.hepsiburada.com/ajazz-a...bAXOCcH5WubxYeYMQYRoCRvIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Bu klavye şıkmış gayet, num'lar da yok çok iyi. Ayrıca mekanikmiş. Ama gerçekten 300 maksdı. 1 ay bekliyim aliyim desem, dolar kuru 1 ay sonra ne olacak acaba :D

Moderatör 300 yazarken 30 yapmış galiba, ama bütçem 300.

Galiba öyle oldu ya, ben de üzüldüm baya, bizimkiler yine ekonomiye rağmen bulmuştur bi fiyat performans diye düşünmüştüm :D Mekanik olmayınca otomatikmen RGB desteğine de çok uğraşmamışlar.

Bu klavye şıkmış gayet, num'lar da yok çok iyi. Ayrıca mekanikmiş. Ama gerçekten 300 maksdı. 1 ay bekliyim aliyim desem, dolar kuru 1 ay sonra ne olacak acaba :D
Hocam matematik profesörü olsa o bütçeye RGB'li mekanik bulamaz.

Merhaba arkadaşlar. Beyaz bir mouse aldım, yanına da beyaz bir klavye alayım diyorum.
- Mekanik Switch olmayabilir. Fiyata göre almışken mekanik olsun diyebilirim.
- Oyun oynuyorum genellikle.
-Abartılmamış RGB hoşuma gidiyor, zaten beyaz klavye RGB'yi çok güzel gösteriyor.
- Kablolu olsa daha iyi olur.
- Bütçe 300 TL Maksimum maalesef.
Bende arıyorum ama bulamadım maalesef.
Dandik markaların dandik ürünleri olmuş 350-400 tlye bu nedir arkadaş!

Yeni konular

Geri
Yukarı